ZOOPAKA w 5 oddziałach TOZ

ciężarówka z prezentami od zooplus w ramach programu ZOOPAKA

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

20 listopada 2020

Jawor, Jarocin, Kiczarowo, Konin i Zduńska Wola – do tamtejszych oddziałów TOZ w październiku dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus. Prezenty dla potrzebujących zwierzaków zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

W październiku z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych pięciu oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały bezdomniaki z Jawora (dolnośląskie), Jarocina i Konina (wielkopolskie), Kiczarowa (zachodniopomorskie) oraz Zduńskiej Woli (łódzkie). Tamtejsze potrzebujące zwierzaki mogą teraz korzystać z nowych legowisk, koców, szelek i zabawek oraz zajadać wysokiej jakości karmę i przysmaczki.

„Tym razem dzięki podarunkom od zooplus jesteśmy w stanie pomóc nie tylko większej ilości bezdomnych psów, kotów, ale także gryzoniom i ptakom w zaprzyjaźnionym ośrodku w Myśliborzu koło Jawora” – donoszą działacze oddziału TOZ w Jaworze, dodając, że teraz zima im nie straszna. Schronisko TOZ w Kiczarowie z kolei cieszy się zwłaszcza z karm specjalistycznych„Karma tak wysokiej jakości jest dla nas niezwykle cenna z uwagi na to, że wielu naszych podopiecznych to seniorzy, którzy często zmagają się z różnymi chorobami i wymagają specjalistycznej diety” – zdradzają, nie kryjąc radości i ulgi.

Obdarowane oddziały podkreślają również wartość, jaką dla komfortu ich podopiecznych mają przekazane przez zooplus akcesoria – „Przytulne legowiska zapewniają naszym podopiecznym ciepło i relaks, którego tak bardzo potrzebują, a zabawki pozwalają uatrakcyjnić codzienność w oczekiwaniu na upragniony dom” – tłumaczą wolontariusze z Kiczarowa. Od oddziału w Zduńskiej Woli wiemy także, że przekazane dary w znacznym stopniu polepszą tam los podopiecznych oraz pozwolą realizować cele związane z ochroną bezdomnych zwierząt.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych  programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji: TUTAJ

podopieczny TOZ
Podopieczny TOZ Jarocin
Podopieczny TOZ Jarocin

Podopieczni z odziału TOZ w Jarocinie z prezentami do zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczni TOZ z oddziału w Jaworze
Podopieczni TOZ - oddział w Jaworze
Podopieczny TOZ z oddziału w Jaworze

Podopieczni z odziału TOZ w Jaworze z prezentami do zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczny TOZ z oddziału w Kiczarowie
Podopieczny TOZ z oddziału w Kiczarowie
Podopieczni TOZ z oddziału w Kiczarowie

Podopieczni z odziału TOZ w Kiczarowie z prezentami do zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczny TOZ z oddziału w Koninie
Podopieczni TOZ z oddziału w Koninie
Podopieczny TOZ z oddziału w Koninie

Podopieczni z odziału TOZ w Koninie z prezentami do zooplus (źródło: TOZ)

Podopieczny TOZ z oddziału w Zduńskiej Woli
Podopieczny TOZ z oddziału w Zduńskiej Woli
Podopieczny TOZ z oddziału w Zduńskiej Woli

Podopieczni z odziału TOZ w Zduńskiej Woli z prezentami do zooplus (źródło: TOZ)

Józefina z Kociego PazuraZOOLOVE DLA POZNAŃSKICH PAZURKÓW29 października 2020
W listopadzie w programie charytatywnym zoolove uczestniczy fundacja Koci Pazur. Jej misją jest pomaganie bezdomnym i wolnożyjącym kotom z Poznania i okolic.
Przeczytaj >
kot - podopieczny fundacji Zwierzaki z MińskaPOMÓŻMY ZWIERZAKOM Z MIŃSKA16 października 2020

Fundacja Zwierzaki z Mińska pomaga potrzebującym zwierzakom na wiele sposobów, jednak teraz sama znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Możemy pomóc!

Przeczytaj >
ciężarówka z prezentami od zooplus dla TOZZOOPAKA NA POMORZU10 września 2020

Człuchów, Kiczarowo, Sopot i Świdwin – w sierpniu to tam trafiły transporty z karmami i akcesoriami dla podopiecznych TOZ. Pomoc nadeszła w ramach programu ZOOPAKA.

Przeczytaj >