ZOOPAKA w czterech kolejnych oddziałach TOZ

zoopaka w TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

10 września 2020

Człuchów, Kiczarowo, Sopot i Świdwin – to tutaj w sierpniu dotarły ciężarówki z karmami i akcesoriami od zooplus. Prezenty dla zwierzaków z Pomorza zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA.

W sierpniu z magazynu zooplus wysłane zostały prezenty dla podopiecznych kolejnych czterech oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem obdarowane zostały bezdomniaki z Pomorza. Potrzebujące zwierzęta w Człuchowie i Sopocie (województwo pomorskie) oraz w Kiczarowie i Świdwinie (województwo zachodniopomorskie) mogą teraz korzystać z nowych legowisk, koców, szelek i zabawek oraz zajadać wysokiej jakości karmę i przysmaczki.

Dla niektórych to nie pierwsza taka niespodzianka w ostatnich miesiącach. – Po raz drugi otrzymaliśmy transport, który ogromnie nam pomógł w tym trudnym wakacyjnym okresie – mówią zadowoleni przedstawiciele oddziału w Człuchowie. Przy okazji ujawniają też, co znalazło się wśród prezentów. – Kocięta mają po czym brykać, ponieważ dostaliśmy wiele drapaków i kocich budek, a pieski mogą wylegiwać się na mięciutkich legowiskach. – To jednak nie wszystko.

Zawsze najmocniej cieszy nas jednak karma, która pochłaniana jest przez bezdomniaki w ogromnych ilościach – mówią pracujący w człuchowskiej placówce. Podobne głosy dochodzą z pozostałych oddziałów. Obdarowanym szczególnie podoba się dobór karm, które otrzymują, często wysokiej jakości. – Dzięki temu mamy świadomość, że karmimy podopiecznych dobrym jedzeniem, po którym nie będą mieć żadnych problemów zdrowotnych – słyszymy.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Więcej informacji: TUTAJ

podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ
podopieczny TOZ

Obdarowani podopieczni oddziałów TOZ w Człuchowie, Kiczarowie, Sopocie i Świdwinie (źródło: TOZ)

 PIĘKNA INICJATYWA DLA ZWIERZĄT2 lipca 2020

Chcieli stać się głosem tych, którzy sami nie mogą nic powiedzieć. Ich motto: „Przywracamy zwierzętom wiarę w ludzi”. Rozmowa ze Stowarzyszeniem Inicjatywa dla Zwierząt.

Przeczytaj >
Noe i Boguś z Kociego ZakątkaHISTORIA NIEZWYKŁEJ KOCIEJ PRZYJAŹNI26 sierpnia 2020

Boguś i Noe to lokatorzy kocińca prowadzonego przez Koci Zakątek. Dzięki opiece fundacji ich życie całkowicie się odmieniło – koty połączyła wspaniała przyjaźń.

Przeczytaj >
piesek z fundacji La FaunaWRZESIEŃ Z FUNDACJĄ LA FAUNA2 września 2020

We wrześniu w zoolove bierze udział małopolska fundacja La Fauna. Misją trzech prowadzących ją Krakowianek jest ratowanie cierpiących zwierząt domowych i odmiana ich losu na lepszy.

Przeczytaj >