Świat usług zooplus - wszystko dla Twojego pupila

Świat usług zooplus - wszystko dla Twojego pupila

Czy to płetwy, kopyta, skrzydła czy łapy - żadne potrzeby nie są dla nas tak ważne, jak potrzeby Twojego pupila, a ponieważ wiemy z własnego doświadczenia, jak wyczerpujące może być poszukiwanie odpowiednich informacji, postawiliśmy sobie za cel, aby dostarczyć Ci tutaj najważniejszych informacji związanych ze zwierzętami domowymi. Bądź na bieżąco z promocjami i kampaniami naszych partnerów zooplus.

Świat usług zooplus - wszystko dla Twojego pupilaMagazyn zooplus - nasz portal wiedzy

W naszym magazynie dla zwierząt możesz dowiedzieć się wszystkiego, co jest ważne w życiu z pupilem. Obawiasz się, że Twój kot ma pchły? A może wciąż szukasz odpowiedniej smyczy dla swojego psa? W magazynie zooplus znajdziesz odpowiedzi na wszystkie codzienne pytania dotyczące Twojego zwierzaka!

Sprawdź
Klub szczeniakaKlub szczeniaka zooplus

Kiedy decydujesz się na przygarnięcie szczeniaka, stajesz nagle przed wieloma nowymi zadaniami oraz ciężkimi decyzjami. Potrzebujesz odpowiednich akcesoriów, musisz dowiedzieć się o pasującej karmie dla danej rasy i wiele, wiele więcej. Nasz klub szczeniaka pomoże Ci w tym!

Sprawdź
Znajdź weterynarzaWeterynarze – znajdź i oceń

Chcemy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego weterynarza dla Twojego zwierzęcia. Dzięki wyszukiwarce weterynarzy w zooplus, możesz znaleźć weterynarza spośród tysięcy gabinetów, a nawet polecić go innym opiekunom zwierząt.

Sprawdź

Poradnik żywieniowy zooplus – znajdź odpowiednią karmę

Porady żywieniowe

Opiekunowie kotów i psów stają przed wieloma decyzjami, jeśli chodzi o wybór karmy: czy podawać karmę mokrą czy suchą? Karma powinna dostarczać naszym zwierzęcym towarzyszom wszystkiego, czego potrzebują. Jednak w ciągu życia psa i kota ich potrzeby mogą się zmieniać: na przykład szczenięta i kocięta korzystają z innych składników odżywczych niż dorośli czworonożni przyjaciele. Z kolei seniorzy potrzebują mniej kalorii i są podatni na dolegliwości wieku starczego. Dzięki naszemu poradnikowi żywieniowemu wybranych marek, w każdej chwili pomożemy Ci znaleźć odpowiednią karmę dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

Odkryj już dzisiaj:

Poradnik żywieniowy Hill’s

Poradnik żywieniowy: nadwaga u psa

Poradnik żywieniowy: nadwaga u kota

Tylko u nas: poradnik klubu szczeniaka

Jesteśmy tu dla Ciebie, bo kochamy zwierzęta tak samo jak Ty...