Witaj w świecie Hill's

Hill's
Hill's

HILL'S PET NUTRITION: KARMY PREMIUM OPRACOWANE NA PODSTAWIE BADAŃ NAUKOWYCH 

Nasze żywienie oparte o wiedzę biologiczną towarzyszy zwierzętom przez wszystkie etapy życia – od szczeniąt i kociąt po psich i kocich seniorów – przynosząc rzeczywiste różnice, które można zobaczyć i poczuć. 

Background
Background
Background

O marce Hill's

O marce Hill's

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO ŻYWIENIA ZWIERZĄT

W Hill's zawsze mamy na uwadze kolejny etap rozwoju Twojego pupila – dzięki temu możesz cieszyć się spędzonym z nim czasem tu i teraz. Czy to w kwestii osiągania zdrowej wagi, czy wspomagania zdolności widzenia u starszych zwierząt, nasze karmy przynoszą rzeczywiste różnice, które można zobaczyć i poczuć.

Clinically Proven Benefits
Child with a cat

Zdecyduj, która marka najbardziej pasuje do Twojego zwierzaka

RZECZYWISTE RÓŻNICE, KTÓRE MOŻNA ZOBACZYĆ I POCZUĆ

Obrazek 1

Karmy Hill's są opracowywane przez zespół lekarzy weterynarii, doktorów dietetyki i naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt.

VON TIERISCHEN PARTNERN GENEHMIGT

Nasze globalne Centrum Żywienia Zwierząt pomaga opracowywać pokarmy, które dotrzymują kroku potrzebom rozwojowym Twoich ulubieńców.

HILL'S NAHRUNG, TIERHEIME & LIEBE

Firma Hill’s zaopatruje schroniska w wysokiej jakości karmy i pomaga zwierzętom znaleźć swój prawdziwy dom.

  • Żywienie odpowiadające potrzebom psów i kotów

    Szukasz specjalnej żywności opracowanej przez weterynarzy dla Twojego psa lub kota? Oto kilka ciekawych faktów na temat marki Hill's: ma ona dwie dobrze znane linie produktów: Hill's Science Plan oraz Hill's Prescription Diet. Łącznie 150 weterynarzy i dietetyków pracuje nad markami, opracowując kompozycje odpowiednich składników odżywczych. Zarówno Science Plan i Prescription Diet, są produkowane zgodnie z surowymi przepisami i wysokimi standardami sanitarnymi, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo i jakość dla twojego zwierzaka. Dostosowane do indywidualnych potrzeb twojego zwierzęcia, Hill's Science Plan i Hill's Prescription Diet oferują szeroką gamę niestandardowych produktów.

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play