Royal Canin Care Nutrition - Gwarancja satysfakcji

Gwarancja jakości

Royal Canin Care Nutrition

RC Care Nutrition

Czy wiedziałeś, że nawet co trzeci, zdrowy, dorosły pies może mieć problemy z prawidłową konsystencją odchodów, wzdęciami, suchą skórą, czy matową sierścią? 

W trosce o te problemy firma Royal Canin stworzyła nową linię produktów dla psów - Care Nutrition, w której skład wchodzą kompletne i zbilansowane karmy mokre i suche. 

Udowodniona skuteczność

Gwarancja jakości side banner

Producent jest tak pewien działania produktów Care Nutrition, że oferuje 100% zwrotu pieniędzy, jeżeli po min. 1 miesiącu karmienia Twojego psa nie zauważysz widocznych rezultatów!

Kroki baner

ROYAL CANIN RELAX CARE

Czy zauważyłeś, że Twój pies nie czuje się dobrze, jest wycofany, niespokojny, izoluje się? Może być to wynik takich zdarzeń jak przemieszczanie się, jazda samochodem czy pojawienie się nowego domownika. Odpowiednie pożywienie może pomóc Twojemu psu lepiej radzić sobie ze zmieniającymi się warunkami życia. 

ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE

Czy zauważyłeś, że Twój pies przybiera na wadze? Zwierzęta również borykają się z nadwagą, co może dodatkowo obciążać stawy i wpływać negatywnie na zdrowie psa. Doprowadź psa do formy dzięki zbilansowanej, smacznej i sycącej diecie i wypróbuj ROYAL CANIN Light Weight Care!

Warunki uczestnictwa i regulamin akcji „GWARANCJA SATYSFAKCJI"