Akcesoria dla kota

Akcesoria dla kota

W zooplus znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój koci pupil: od luksusowych drapaków i wygodnych legowisk, przez inteligentne akcesoria, po zabawki, które zmienią wasze wspólnhe życie w pełne ekscytujących momentów. Z naszą szeroką gamą kuwet, poidełek i misek utrzymanie czystości i zdrowego stylu życia Twojego kota stanie się łatwe. Nie zapomnij również o bezpieczeństwie - oferujemy obroże, siatki i drzwiczki, które pozwolą Twojemu kotu cieszyć się wolnością bez obaw. Stwórz idealne miejsce dla Twojego kota dzięki naszej kolekcji akcesoriów!

Czego potrzebuje Twój kot?

Drapaki dla kotaDrapaki dla kota
Kuwety i pielęgnacja dla kotaKuwety i pielęgnacja dla kota
Poidełka i miski dla kotaPoidełka i miski dla kota
Zabawki dla kotaZabawki dla kota
Legowiska dla kota Legowiska dla kota
Transportery, obroże i szelki dla kotaTransportery, obroże dla kota
Siatki i drzwiczki dla kotaSiatki i drzwiczki dla kota
Inteligentne akcesoria dla kotaInteligentne akcesoria

Zaopatrz się we wszystkie niezbędne akcesoria i spraw radość Twojemu kotu!

Akcesoria dla kota przydadzą się w różnych sytuacjach:

 • Akcesoria dla kota używane codziennie w domu: Czy Twój ulubieniec ostrzy sobie pazurki na meblach i sieje spustoszenie na dywanach? W zooplus znajdziesz niskie drapaki (do 100 cm), średnie drapaki (100-160 cm), wysokie drapaki (160-220 cm) oraz mocowane do sufitu drapaki, które zaspokoją instynkt drapania Twojego kota. Obok drapaków dostępne są też wieże i maty do drapania oraz zabawki sizalowe. Uzupełnieniem do nich mogą być oferowane w naszym sklepie akcesoria do drapaków.
 • Akcesoria dla kota, gdy doskwiera nuda: Problem nudy można łatwo rozwiązać, urozmaicając mu zabawę różnymi zabawkami dla kota. Te akcesoria dla kota są szczególnie pomocne, bo zajmują i fascynują kota na długie godziny. Innowacyjne zabawki Catit, pobudzają wyobraźnie kota, tunele doskonale nadają się podczas zabawy w chowanego, wędki i piłki zaangażują Ciebie i Twojego pupila do wspólnej zabawy i umocnią wasze więzi. Koty uwielbiają latać za światełkami i laserami, dlaczego więc odmówić sobie takiego akcesorium dla kota? Dodatkowo możesz pobudzić instynkt polowania swojego kota wyposażając się w takie akcesoria dla kota jak myszki, zabawki, z kocimiętką, z walerianą, żeby dodatkowo go zmotywować. Interaktywne zabawki zaangażują Twojego kota w 100%. Klikery i zabawki interaktywne będą animować Twojego pupila do dalszej zabawy. Dzięki zabawkom do drapania Twój kocurek zadba o swoje pazurki, a przy okazji będzie miał zajęcie na długie godziny.
 • Akcesoria dla kota, gdy Twój kot chce wyjść z domu, a niekoniecznie powinien, ponieważ mógłby zrobić sobie krzywdę: Polecamy siatki ochronne lub drzwiczki z różnymi ustawieniami. Takie drzwiczki pomogą dotrzeć do miejsc ważnych dla Twojego kota, gdy ktoś przypadkowo zamknie mu drzwi. Polecamy również kratki ochronne dostępne w naszym sklepie, które możesz przymocować przy często otwieranym oknie, a wyjście przez nie mogłoby spowodować uszczerbek na zdrowiu Twojego kota.
 • Akcesoria dla kota, przydatne podczas przeprowadzki: Czy to podróż, czy przeprowadzka, każdy z nas posiadaczy kotów wie, że niezbędnym akcesorium w takich przypadkach jest transporter lub torba transportowa, która zapewni kotu bezpieczeństwo podczas podróży. Dodatkowo, jeśli wolisz przewozić swojego kota w starym stylu to kosz wiklinowy będzie doskonałym akcesorium dla kota. Gdy chcesz mieć większą kontrolę nad tym, gdzie Twój kot zmierza, polecamy obroże dla kota i szelki dla kota. Znakiem rozpoznawczym Twojego kota może być zawieszka, która może ułatwić powrót Twojego kota do Ciebie, gdyby ktoś znalazł go pałętającego poza domem. Mamy też specjalne akcesoria dla kotów przeznaczone pod transport lotniczy.
 • Akcesoria dla kota, gdy chcesz w ciekawy sposób podać Twojemu kotu posiłek: Kiedy zwykła miska nie wystarczy, polecamy przejrzeć naszą kolekcję misiek i poidełek! Znajdziesz tam automaty na karmę oraz poidełka fontanny, które są fantastyczną alternatywą dla zwykłych misek — czy to ceramicznych, stalowych, czy plastikowych. Dawkowanie i przechowywanie karmy ułatwią Ci nasze łyżki, pokrywki i pojemniki. A żeby podłoga nie ucierpiała podczas, gdy Twoj pupil zajada się karmą, polecamy odpowiednie podkładki pod miskę.
 • Akcesoria dla kota, gdy Twój przyjaciel potrzebuje odpocząć: Aby Twój kot mógł wygodnie się rozłożyć i odpocząć po dniu pełnym wrażeń, warto zainwestować w jedne z ważniejszych akcesoriów dla kota, takich jak hamaki, budki dla kota, legowiska na parapet czy kosze wiklinowe. Legowiska dostępne są w różnych formach: legowiska okrągłe, legowiska prostokątne lub legowiska owalne. Swój czas na relaks Twój kot może również spędzić na dostępnych w naszym sklepie kocykach, w tajemniczych tunelach i śpiworach lub w ciekawych domkach dla kotów. A w piękną pogodę zapewnij Twojemu kotu miejsce do odpoczynku na polu, udostępniając mu legowisko Outdoor.
 • Akcesoria dla kota, gdy trzeba czegoś więcej niż tylko karmy: Dzięki zebranym produktom w grupie suplementy możemy zapewnić naszym kotom, w różnych stadiach swojego życia (tu dobrym przykładem są karmy dla seniorów i karmy dla kociąt), wszystkie substancje, których potrzebują oraz dostarczyć im witaminy i minerały oraz ważne składniki, jak na przykład taurynę, aby odpowiednio zadbać o skórę i sierść, a przy tym zwrócić uwagę na choroby układu moczowego i nerek, podawać właściwą karmę na wrażliwy żołądek, zadbać o zdrowe zęby kota lub pomóc mu przejść przez ciężki okres po kastracji. Posiadamy również karmy bezzbożowe, karmy ekologiczne (BIO), kamy dietetyczne (LIGHT) czy nawet specjalne mleko dla kotów.
 • Akcesoria dla kota, gdy Twój kot musi się załatwić lub jak przyjdzie brudny: Kuwety kryte i kuwety odkryte to akcesoria dla kota, których potrzebuje Twój kot, żeby mógł bez problemu załatwić swoją potrzebę. Aby zapobiec często przykremu zapachowi najlepiej zaopatrzyć się w odpowiednie filtry do kuwety, odświeżacze do kuwety czy specjalne pojemniki na odchody albo innowacyjny Liter Champ. W grupie pielęgnacja znajdziesz również odpowiednie łopatki do żwirku, wycieraczki przed kuwetę, odkurzacze, mopy i szczotki, aby bez problemu uporać się z sierścią czy żwirkiem, które zalegają w całym domu. Znajdziesz tu również specjalne produkty do pielęgnacji sierści, zębów i łap oraz oczu i uszu. Aby oswoić swojego kota z danym pokojem, zbawienne okazać może się użycie kocich feromonów feliway. Czasami może się zdarzyć, że nie chcesz aby Twój kot wchodził w pewne miejsca, użyj wtedy odstraszaczy. Gdyby Twój kot złapał pchły buszując, gdzieś poza domem podaj mu preparat przeciwpchelny.

Nie wiesz, jakie akcesoria wybrać do Twojego kota?

Krótka lista naszych wskazówek na pewno ułatwi Ci wybór akcesoriów dla Twojego kota:

 • Rozmiar: Dobierz swoje akcesoria dla kota tak, aby pasowały do wielkości Twojego kota.
 • Materiał i wytrzymałość: Zawsze sprawdzaj jakość i wykonanie akcesoriów dla kota tak, aby łatwo nie uległy zniszczeniu.
 • Bezpieczeństwo: Wybierając akcesoria dla kota, ważne jest, aby były bezpieczne. Zwróć również uwagę, aby akcesoria, które wybierzesz dla swojego kota nie były wykonane z toksycznych materiałów.
 • Dopasowane do ras: Niektóre akcesoria dla kota są specjalnie dostosowane do poszczególnych ras kotów, co może pomóc we właściwym wyborze produktu.

Rodzaje akcesoriów dla kota:

Zastanawiasz się jakie akcesoria dla kota wybrać? Stworzyliśmy krótką listę:

 • Drapaki: To czysta radość z drapania i ostrzenia pazurków. Znajdziesz niskie (do 100 cm), średnie (100-160 cm), wysokie (160-220 cm) oraz mocowane do sufitu drapaki, które zaspokoją potrzebę drapania. Obok drapaków dostępne są też wieże i maty do drapania oraz zabawki sizalowe. Uzupełnieniem do nich mogą być nasze akcesoria do drapaków.
 • Siatki i drzwiczki: Siatki i kratki ochronne sprawią, że będziesz spokojniejszy o swojego kota, gdy ten będzie chodził po balkonie, dodatkowo oferujemy specjalne uchwyty do siatek ochronnych i preparaty odstraszające. Z kolei, dzięki drzwiczkom dla kota Twój pupil będzie mógł dostać się do swojej kuwety, gdy drzwi będą zamknięte.
 • Poidełka i karmniki: Poidełko fontanna jest alternatywą do dostępnych misek ceramicznych, stalowych czy popularnych plastikowych, ale nawet dla nich mamy dodatkowe podkładki, aby zachować idealną czystość. Aby ułatwić przechowywanie i podawanie karmy, znajdziesz u nas również łyżki, pokrywki i pojemniki.
 • Pielęgnacja: Akcesoria dla kota ukryte pod kategorią pielęgnacja to oprócz specjalistycznej pielęgnacji sierści, zębów i łap oraz oczu i uszu, również preparaty przeciwpchelne, Feliway kocie feromony oraz odstraszacze. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do kociej kuwety, na przykład wycieraczkę przed kuwetę czy łopatkę do żwirku, a także samą kuwetę — krytą lub odkrytą. Dodatkowo, aby zapach nie był zbyt nieprzyjemny, dostępne są również filtry i odświeżacze do kuwety. Pojemnik na odchody Litter Champ higienicznie przechowa towarzyszące nieczystościom odpady, a dzięki specjalnym odkurzaczom, mopom i szczotkom poradzisz sobie z problemem kociej sierści w całym mieszkaniu.
 • Zabawki: Dzięki nim urozmaicisz codzienną zabawę z kotem. Pomogą Ci w tym: innowacyjne zabawki Catit, tunele, wędki, piłki, światełka i lasery, myszki, zabawki, z kocimiętką, z walerianą, interaktywne, na przysmaki, do drapania i klikery.
 • Transportery: W podróży są niezbędnym akcesorium, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Znajdziesz u nas transportery, torby transportowe, budki wiklinowe, obroże dla kota, szelki dla kota, zawieszki dla kota i akcesoria do transportu lotniczego.
 • Suplementy: Suplementy uzupełnią dietę Twojego kota o witaminy, składniki mineralne i inne ważne substancje, jak na przykład tauryna, których zwykłe karmy nie są w stanie zagwarantować. Dodatkowo zebrane w tej grupie są karmy i suplementy wspomagające zdrowie sierści i skóry, układu moczowego, nerek, żołądka, zębów, a także karmy dostosowane do potrzeb kotów kastratów oraz specjalne preparaty odkłaczające. Znajdziesz tu również trawy i kocimiętkę lub karmy weterynaryjne znanych marek: Royal Canin Veterinary Diet, Hill's Prescription Diet Feline, Animonda Integra, beaphar - Special Diet, Kattovit - Special Diet, Felini, Grau, a wśród nich karmy bezzbożowe, ekologiczne (BIO), dietetyczne (LIGHT), dla kociąt, dla seniorów oraz specjalne dla kotów dużych ras.
 • Legowiska: Koty potrzebują legowisk, aby móc wygodnie odpocząć i nabrać siły na codzienne wojaże. Twój kocur będzie mógł odpocząć, wylegując się na hamaku, chowając się w budce, rozkładając się na legowisku na parapet czy kaloryfer lub, wskakując do kosza wiklinowego. Dodatkowo legowiska są dostępne w różnych kształtach: okrągłe, prostokątne i owalne. W ofercie akcesoriów dla kota znajdują się też kocyki, tunele i śpiwory, w których Twój kot może się ukryć, domki ze wzorkami i legowiska do użytku zewnętrznego (Outdoor).

Sprawdź również naszą szeroką paletę akcesoriów dla psa i spraw swojemu psu przyjemność.