Fundacja Kundelek w zoolove

Zdjęcie: podopieczny Fundacji Kundelek


W sierpniu Klienci zooplus kupując produkty marki zoolove mają okazję wesprzeć Fundacje Kundelek, która od 2015 roku pomaga zwierzętom, które nie mają domów, ani człowieka, który by o nie dbał, karmił, otaczał opieką i miłością. 

Fundacja Kundelek to grupa odważnych kobiet, które za życiowy cel postawiły sobie pomagać pokrzywdzonym, porzuconym i niechcianym zwierzętom. Stawiają na mądrą, przemyślaną pomoc. Dobre serca muszą iść w parze z rozumem. Tylko dzięki temu realnie możena zmniejszyć bezdomność zwierząt w Polsce.

Fundacja Kundelek oficjalnie powstała w 2015 roku, ale już wiele lat wcześniej jako grupa nieformalna pomagała potrzebującym zwierzętom.

Misją Fundacji jest niesienie pomocy zwierzętom porzuconym, chorym, skrzywdzonym, i zaniedbywanym oraz zmniejszenie bezdomności, dlatego dbają o to by każdy nasz podopieczny wyjechał do nowego domu:

  • Wykastrowany
  • Zaczipowany
  • Odrobaczony
  • Odpchlony
  • Zaszczepiony

Fundacja pomaga także zwierzętom, które mają właścicieli; edukuje, kastruje, czipuje oraz w miarę możliwości wspomaga karmą, osoby, których na nią nie stać.

Psy i koty wydawane są do adopcji wyłącznie do domów, w których traktowane będą jak pełnoprawni członkowie rodziny. Dla Fundacji ważne jest by żyły przy człowieku, w domu lub mieszkaniu – nie w budzie, natomiast koty były bezpieczne w domach niewychodzących.

Czym jest zoolove? To jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączające do programu otrzymują przez cały miesiąc wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad trzydziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 500 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ. 


Zdjęcia: Podopieczni Fundacji Kundelek 

 FUNDACJA FIOLETOWY PIES W ZOOLOVE 1 czerwca 2022

W czerwcu w programie zoolove bierze udział Fundacja Fioletowy Pies, która powstała w 2008 roku w Opolu. W ciągu 14 lat działalności uratowała tysiące zwierząt, głównie psów i kotów. Ich hasłem jest: "Zmieniamy Świat Czterech Łap" i to właśnie robią na co dzień.

 KARETKA DLA ZWIERZĄT KTOZ JUŻ JEŹDZI 29 kwietnia 2022

Po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt.

 ZOOPAKA W KOLEJNYCH ODDZIAŁACH TOZ 18 lutego 2022

W styczniu, jak co miesiąc, kolejne ciężarówki wyładowane prezentami dla zwierzaków dotarły do 6 oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem karma i akcesoria dotarły do Gliwic, Płocka, Milicza, Słupska, Konina i Wrocławia. 

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play