Program żywieniowy Royal Canin Kitten

Royal Canin Kitten

Pokarm dla kociąt został stworzony, aby zapewnić maksymalne wsparcie w pierwszych kilku tygodniach życia. Należy pamiętać, że potrzeby kotów zmieniają się wraz z wiekiem. Kocięta mają dwukrotnie większe zapotrzebowanie na kalorie niż koty dorosłe. Młode koty mają bardzo wrażliwy przewód pokarmowy. Karmy wchodzące w skład linii Royal Canin Kitten są dostosowane do potrzeb żywieniowych rozwiajających się kotów.

Rozwiązanie żywieniowe dla kocięcia
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten 2nd age
Royal Canin 2nd age sterilised
Mother&Baby food

Ciężarne lub karmiące kotki mają szczególne potrzeby żywieniowe. Aby zapewnić długotrwałe zdrowie matki i jak najlepszy start dla kociąt, należy zapewnić im odpowiednią dietę. ROYAL CANIN Mother & Babycat stworzono z myślą o specjalnych potrzebach żywieniowych kotek i małych kociąt.

Royal Canin Kitten, dry food

Faza wzrostu to jednym z najważniejszych etapów życia kociaka – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Właśnie wtedy należy zagwarantować młodemu zwierzęciu jak najlepsze wsparcie. W praktyce pomocne jest odpowiednie odżywianie.

Royal Canin Kitten może być podawana kotom do 12 miesiąca życia, ponieważ została specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych młodych kotów.

Royal Canin Kitten, wet food

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play