Program żywieniowy Royal Canin Kitten

Royal Canin Kitten

Pokarm dla kociąt został stworzony, aby zapewnić maksymalne wsparcie w pierwszych kilku tygodniach życia. Należy pamiętać, że potrzeby kotów zmieniają się wraz z wiekiem. Kocięta mają dwukrotnie większe zapotrzebowanie na kalorie niż koty dorosłe. Młode koty mają bardzo wrażliwy przewód pokarmowy. Karmy wchodzące w skład linii Royal Canin Kitten są dostosowane do potrzeb żywieniowych rozwiajających się kotów.

Rozwiązanie żywieniowe dla kocięcia
Mother&Baby food

Ciężarne lub karmiące kotki mają szczególne potrzeby żywieniowe. Aby zapewnić długotrwałe zdrowie matki i jak najlepszy start dla kociąt, należy zapewnić im odpowiednią dietę. ROYAL CANIN Mother & Babycat stworzono z myślą o specjalnych potrzebach żywieniowych kotek i małych kociąt.

Royal Canin Kitten, dry food

Faza wzrostu to jednym z najważniejszych etapów życia kociaka – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Właśnie wtedy należy zagwarantować młodemu zwierzęciu jak najlepsze wsparcie. W praktyce pomocne jest odpowiednie odżywianie.

Royal Canin Kitten może być podawana kotom do 12 miesiąca życia, ponieważ została specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych młodych kotów.

Royal Canin Kitten, wet food

*Cena detaliczna sugerowana przez Producenta ** Warunki dostawy

333zooPunkty gratis!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Wybierz zwierzę

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play