Applaws, karma dla psów i kotów

Applaws

Applaws, karma dla psów i kotów

Applaws

W Applaws wierzymy, że produkcja karmy dla zwierząt jest ważna. To wszystko, co robimy. Wierzymy i ufamy, że smakowitość naszej karmy zaczyna się od najwyższej jakości składników. Nazywamy to naturalną prostotą - nic sztucznego nie jest dodawane ani ukrywane, żadnych barwników, aromatów ani konserwantów - tylko pewność, że składniki są pozyskiwane zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

Wierzymy, że szczęście jest naturalne. W rzeczywistości znaleźliśmy odpowiedź w prostym równaniu. Jeśli karma jest dobra, zwierzę ma się dobrze i wszyscy są szczęśliwi. Nic dziwnego, że podczas posiłków towarzyszy im wielkie podekscytowanie!

Poznaj markę Applaws

W Applaws wierzymy, że produkcja karmy dla zwierząt jest ważna. Wierzymy i ufamy składnikom najwyższej jakości. Nazywamy to naturalną prostotą - nic sztucznego nie jest dodawane ani ukrywane. Żadnych barwników, aromatów ani konserwantów - tylko składniki pozyskiwane zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

Applaws Logo
Applaws Brandshop Picture Grid Container 1
Applaws Brandshop Picture Grid Container 2
Applaws Brandshop Picture Grid Container 3
Applaws Brandshop Picture Grid Container 3
New Banners

Produkty Applaws w zooplus ABOnament

1. Wybieraj: wybierz swoje ulubione produkty

2. Skonfiguruj: aktywuj zooplus ABOnament w koszyku i ustaw interwał dostaw.

3. Oszczędzaj: zawsze oszczędzaj 5% - zooplus ABOnament można dostosować lub anulować w dowolnym momencie.

Jak zmienić karmę mojego zwierzaka na Applaws?

Cieszymy się, że o to pytasz. Ważne jest, aby wprowadzać nową karmę stopniowo przez okres 10 dni. Nagła zmiana diety może prowadzić do rozstroju żołądka lub problemów trawiennych, dlatego najlepiej zacząć od małych dawek i powoli zwiększać ich ilość. Sucha karma Applaws to wysokobiałkowa, bezzbożowa karma, którą Twój zwierzak pokocha, ale może wymagać przyzwyczajenia w zależności od jego poprzedniej diety. Nie jest niczym niezwykłym, że nawyki toaletowe zwierzęcia ulegają zmianie. W tym okresie przejściowym stolce mogą być luźniejsze, ale z czasem powinny znów stać się twardsze - to dobra oznaka zdrowego układu trawiennego.

Czy mogę podawać Applaws mojemu kociakowi?

Tak, od 12 tygodnia życia - będą zachwycone każdym posiłkiem. Wszystkie receptury karmy Applaws mogą być podawane kociętom od 12 tygodnia życia. Nasze receptury zawierają wysokiej jakości białka, naturalne witaminy i minerały, więc koty wszystkich ras i w każdym wieku dobrze sobie radzą z karmą Applaws. Jeśli Twoje kocię ma specjalne wymagania żywieniowe lub nie masz pewności co do karmienia swojego kociaka, porozmawiaj z lekarzem weterynarii, aby nie musieć się martwić.

Jak mogę zadbać o zdrowie mojego zwierzaka?

Oto pięć ważnych metod, które sprawią, że Twój zwierzak będzie szczęśliwszy i zdrowszy:

- Karmienie naturalną, zdrową i zbilansowaną dietą - taką jak Applaws Complete.

- Świeża woda do picia.

- Codzienne spacery i ćwiczenia.

- Regularne wizyty kontrolne u weterynarza.

- Dużo miłości i uwagi - nie za dużo smakołyków.

Ile karmy mam podawać mojemu kotu?

Na odwrocie każdego opakowania Applaws i na stronach produktowych naszej witryny internetowej znajdziesz nasze praktyczne zalecenia żywieniowe - wielkości porcji różnią się i zależą od wieku, poziomu aktywności i ogólnego stanu zdrowia Twojego kota. Jako ogólny przewodnik, zalecamy karmienie kota miską pełnoporcjowej suchej karmy rano i wieczorem wraz z uzupełniającym mokrym posiłkiem, takim jak Applaws Cat Tins. Jedną rano i jedną wieczorem - nie zapomnij zawsze zapewnić kotu miski świeżej wody. Jeśli Twój kot ma specjalne wymagania żywieniowe lub nie masz pewności co do karmienia kota, porozmawiaj z weterynarzem, aby nie musieć się martwić.

Dlaczego naturalna karma?

Naturalne składniki pomagają utrzymać zwierzęta szczęśliwe i zdrowe - w naturalny sposób. To podstawowe przekonanie Applaws, które leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Po prostu wierzymy, że wszyscy, ludzie i zwierzęta, rozwijają się lepiej, gdy jedzą naturalną żywność bez barwników i aromatów.

Dlaczego sucha karma bezzbożowa?

Kiedy nasi właściciele założyli Applaws, odkryli, że większość komercyjnych karm dla zwierząt domowych zawiera duże ilości zbóż i ziaren, które są tanie i sycące, ale niekoniecznie dobre dla zdrowia naszych pupili. Niektóre z nich mogą nawet powodować alergie, swędzenie i problemy trawienne. Podczas gdy większość zwierząt może tolerować pewną ilość zbóż, wiemy, że bardziej naturalne jest dla nich pozyskiwanie białka z mięsa niż ze zbóż. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się opracować bezzbożową suchą karmę Applaws. Głównym źródłem białka w karmach Applaws jest wysokiej jakości mięso, takie jak pierś z kurczaka lub tuńczyk. Dbamy o to, aby nasze receptury jak najdokładniej odwzorowywały naturalną dietę Twojego pupila, dzięki czemu możesz zapewnić mu przyjemność w każdej misce.

Czym jest roślinny środek żelujący stosowany w puszkach i saszetkach?

Zwierzęta uwielbiają naszą galaretkę Applaws. Galaretka, której używamy, jest w 100% naturalna i jest wytwarzana z karagenu - ekstraktu z wodorostów. Wraz ze zmianą pór roku i wahaniami temperatury, konsystencja naszej karmy również może się zmieniać, ponieważ składniki, których używamy, są w 100% naturalne. Na przykład w ciepły dzień nasza galaretka może wydawać się bardziej miękka i płynna niż w zimny dzień. Nie ma to jednak wpływu na pyszny, naturalny smak.

Istnieją dwa rodzaje karagenów stosowanych w karmie dla zwierząt domowych: Zdegradowany karagen, który jest tani i nie może być stosowany w żywności dla ludzi, oraz naturalny karagen - ten jest stosowany w żywności dla ludzi. Chociaż mają tę samą nazwę, bardzo się od siebie różnią. Uważamy, że naturalny karagen jest zawsze najlepszy.

Jaka jest różnica między karmą dla kociąt a karmą dla dorosłych?

Główną różnicą jest rozmiar. Małe kocięta potrzebują mniejszych kawałków. Właśnie dlatego podzieliliśmy naszą suchą karmę na bardziej odpowiednie kawałki, które zawierają więcej mikroelementów wspomagających wzrost i rozwój. Nasza mokra karma zawiera również bardziej miękkie, mniejsze kawałki tuńczyka i kurczaka w porównaniu do karmy dla kotów dorosłych, co ułatwia jedzenie i trawienie.

Czym karmić mojego psa?

Wierzymy, że najlepszym sposobem żywienia psa jest naturalna dieta, do której został stworzony jego organizm. Podobnie jak dzikie psy stadne, Twój futrzany przyjaciel jest mięsożercą. Potrzebują białka (a nie ziaren i zbóż) oraz niezbędnych witamin z warzyw i owoców, aby pozostać szczęśliwymi i zdrowymi. Dlatego receptury Applaws są starannie opracowane z naturalnych składników. Do produkcji naszych karm mokrych używamy wyłącznie najlepszych kawałków mięsa i ryb, a także witamin i minerałów występujących w naturze. Nasza sucha karma zawiera wyjątkowo dużą ilość mięsa, a także receptury bezzbożowe.

Zalecamy podawanie karmy suchej z uzupełniającą karmą mokrą, aby zapewnić psu naturalne odżywianie - nie zapomnij zapewnić psu miski świeżej wody przez cały dzień. Jeśli Twój pies ma specjalne wymagania żywieniowe lub nie masz pewności co do karmienia psa, porozmawiaj z weterynarzem, aby nie musieć się martwić.

Czy tłuszcz w karmie dla zwierząt jest szkodliwy dla mojego pupila?

Zdrowe zwierzęta potrzebują odrobiny tłuszczu w swojej diecie. Naturalna karma Applaws zawiera odpowiednią ilość tłuszczu, który jest ważny dla:

  • skoncentrowanego źródła kalorii, aby zapewnić kotu lub psu trwałą energię.
  • wchłaniania przez zwierzę witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, zwłaszcza A i D.
  • dostarczania kwasów tłuszczowych, takich jak kwas linolowy i linolenowy, w celu utrzymania zdrowej sierści i skóry.

Czym należy karmić szczeniaka?

Masz szczęście - uwielbiamy opiekować się szczeniętami. W wieku 12 tygodni szczenię może już jeść stały pokarm i powinno być karmione do woli. Ponieważ szczenięta mają wrażliwe żołądki, ważne jest, aby zmieniać ich dietę powoli. Zalecamy stopniowe wprowadzanie nowej karmy przez okres 10-14 dni i stopniowe zwiększanie jej ilości.

Wierzymy, że najlepszym sposobem żywienia szczeniąt jest naturalna dieta, do której ich organizm został stworzony. Podobnie jak dzikie psy stadne, Twój mały futrzany przyjaciel jest mięsożercą. Potrzebują białka z mięsa (a nie zbóż i ziaren) oraz niezbędnych witamin z warzyw i owoców. Wspiera to ważny rozwój ich mózgu, kości i zębów w ramach ich ogólnego stanu zdrowia.

Dlatego receptury Applaws są starannie opracowane z naturalnych składników. Do produkcji naszych karm mokrych używamy wyłącznie najlepszych kawałków mięsa i ryb, a także witamin i minerałów występujących w naturze. Niezbędne aminokwasy, które szczenięta muszą otrzymywać z pożywienia każdego dnia, takie jak tauryna, występują naturalnie w najwyższej jakości mięsie i rybach, których używamy w mokrej karmie Applaws. Nasza sucha karma zawiera wyjątkowo dużo mięsa, a ponadto oferujemy receptury bezzbożowe.

Zalecamy podawanie szczeniętom pełnoporcjowej karmy suchej z uzupełniającą karmą mokrą. Szczeniaki mogą spożywać do ośmiu mniejszych posiłków dziennie - niektóre z nich mogą być podawane w środku nocy. Zalecamy pozostawienie miski z suchą karmą Applaws na 24 godziny na dobę. Następnie możesz uzupełnić ją mokrą karmą Applaws - nie zapomnij, aby zawsze mieć dostęp do miski ze świeżą wodą. Jeśli Twój szczeniak ma specjalne wymagania żywieniowe lub nie masz pewności co do karmienia szczeniaka, porozmawiaj z weterynarzem, aby nie musieć się martwić.