Pippi - nasza zuchwała Księżniczka Przekąsek

Pippi

Nasze psy

Wszystkie psy

Wszystkie psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pippi

Pippi

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • O Pippi
  • Ulubieńcy Pippi
  • Lista życzeń Pippi
  • Profil Pippi
Pippi 🎀

Pippi 🎀

Witam, mam na imię Pippi - zwana również Księżniczką Przekąsek! Od 2 lat pracuję jako Content Manager & Product Tester. Tworzenie smacznych treści to moje ulubione zajęcie!

Nie bardzo lubię wracać myślami do czasów sprzed zooplus. Jako szczeniak zostałam porzucona i wylądowałam na ulicy na Węgrzech... Na szczęście działacze na rzecz zwierząt znaleźli mnie i uratowali! Mój błyskotliwy, zabawny charakter, opisany w ogłoszeniu, natychmiast oczarował moją obecną rodzinę i tak oto wkrótce zamieszkałam w nowym domu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. W międzyczasie stałe=am się prawdziwym smakoszem i rozpoznaję efekt "wow" w każdym produkcie.... Mniam!

Pippi w pracy

Rosie's Farm TrockenfutterNiczym z babcinej farmy 🐷Rosie's Farm

Karma Rosie's Farm zawiera mnóstwo wyselekcjonowanych, sezonowych owoców i warzyw oraz świeże mięso - w sam raz dla takiej kulinarnej księżniczki, jak ja! Zastanawiam się, czy zaserwować ją na najbliższym firmowym obiedzie? Z pewnością zagwarantowałoby to intensywne machanie ogonem obdarowanych.

Soft SnacksCodziennie dobry uczynek ❤️Przysmaki zoolove
Jedzenie przekąsek w szczytnym celu? Miękkie przekąski zoolove smakują wtedy jeszcze lepiej! Ponieważ są łatwe do żucia, mogę je przekąsić nie tylko podczas treningu. Kiedy je kupuję, 10% dochodu trafia do moich przyjaciół zajmujących się opieką nad zwierzętami, a więc odczuwam podwójną radość!

Czas wolny Pippi