Bruno - nasz zooplusowy mentor

Bruno

Nasze psy

Daisy

Daisy

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • O Brunie
  • Ulubieńcy Bruna
  • Lista życzeń Bruna
  • Profil Bruna
Bruno 🎓

Bruno 🎓

Witam, nazywam się Bruno i od 3 lat pracuję jako Dyrektor Sprzedaży na regionie DACH, FR i BE. Przydaje się, bo moje podróże nauczyły mnie szczekać w wielu językach. Uwielbiam wędrówki na łonie natury i zbieranie wszystkich patyków, jakie mogę znaleźć. Mimo, że mam za sobą kilka operacji kolana, nadal jestem wyjątkowo dobrym towarzyszem do wędrówek.

Kiedy nie wędruję lub nie pracuję, z miłością opiekuję się moim przybranym bratem i pokazuję mu, jak wspaniałe jest psie życie. Musi się jeszcze wielu rzeczy nauczyć, ale razem damy radę.

Bruno w pracy

BrunoPora policzyć owieczki przed spaniem 🐑Zabawka dla psa

Po wyczerpującym spacerze uwielbiam wypoczywać w moim legowisku z moją ulubioną owieczką marki Trixie, czekając wspólnie na porę obiadową. Dzięki wyjątkowo długim i wyściełanym nóżkom mogę ją swobodnie nosić, gdzie tylko chcę, a piszczałka wszystko urozmaica!

Wypróbuj teraz
BrunoGotowi na smaczki...Start! 🏁Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness Snack - Wild Bites są idealne na mały głód pomiędzy posiłkami- a ja taki mam bardzo często! Wyprodukowane w Niemczech przysmaki są przygotowywane ze świeżymi ziołami i jednym źródłem białka. Całkowicie bez zbóż! Dlatego są szczególnie smaczne i lekkostrawne.

Wypróbuj teraz

Czas wolny Bruna