Amigo - nasz wygodny zooplusowy dziadziuś

zooplus Dogs Amigo Header

Nasze psy

Wszystkie psy

Wszystkie psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pippi

Pippi

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • O Amigo
  • Ulubieńcy Amigo
  • Lista życzeń Amigo
  • Profil Amigo
Amigo 👓

Amigo 👓

Cześć, jestem Amigo i od 9 lat pracuję jako Kontroler Faktur i Tester Produktów w zooplus. Przy moich 13 latach wiele już przeżyłem, więc teraz króluje u mnie głównie relaks i chill.

Samo chillowanie byłoby jednak nudne, więc nadal chodzę na regularne spacery z moim przyjacielem - seniorem Trollim. Oboje jesteśmy prawdziwymi miłośnikami marchewki i często na naszym spacerze robimy przystanek na marchewkową przekąskę. Jesteśmy znani w naszej miejscowości jako duet sympatycznych dziadków i jesteśmy tu stale podziwiani i pozdrawiani przez naszych fanów. Jesień życia całkiem mi odpowiada, a dzięki mojej pracy jestem również na czasie i znam najnowsze trendy.

Amigo w pracy

zooplus Dogs Top Pic Text Container W/ Buttons Amigo 1Przekąski i relaks ☀️Przekąski Rocco XXL

Przekąski Rocco XXL z kurczakiem dla wszystkich psów, które chcą pochrupać coś między posiłkami. Wysokiej jakości mięso z filetów z kurczaka ma niską zawartość tłuszczu i jest lekkostrawne, co bardzo mnie cieszy jako zooplusowego dziadka. Bo i my, dziadkowie, mamy ochotę na małe co nie co!

Wypróbuj teraz
Wolf of WildernessSzalone lata jeszcze się nie skończyły Wolf of Wilderness

Nawet będąc seniorem, wciąż jest we mnie cząstka wilka. Dostrzegła to również moja mamusia i pozwoliła mi przetestować Wolf of Wilderness Senior "Green Fields". Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo ta oparta na diecie wilka karma bardzo mi zasmakowała, co sprawiło radość moim właścicielom.

Wypróbuj teraz

Czas wolny Amigo