Mala - jednooka piratka

Mala

Nasze psy

Daisy

Daisy

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • O Mali
  • Ulubieńcy Mali
  • Lista życzeń Mali
  • Profil Mali
Mala ☠️

Mala ☠️

Witam, jestem Mala, jednooka piratka z zooplus i pracuję tu jako Starsza Kierowniczka ds. Inwentaryzacji oraz jako Testerka Produktów. Urodziłam się na ulicy w Grecji i miałam ciężką infekcję oka, dlatego teraz mam tylko jedno oczko, ale to jedno oko jest moją tajną bronią, bo nic mi już nie umyka.

Gdy płynę przez biuro, zawsze jestem na tropie skarbów i przekąsek, jak na prawdziwą piratkę przystało. No i oczywiście zawsze coś dobrego upoluję, a co upoluję tym się dzielę z moimi psimi przyjaciółmi. Nadal jestem trochę podejrzliwa wobec moich kocich kolegów, więc chyba potrzebuję jeszcze kilku sesji zespołowych z nimi.

Mala w pracy

MalaRaaawrr - Przysmaki dla piratów 🏴‍☠️Wolf of Wilderness

100% mięsa, ryb i podrobów - to jest to, co piraci lubią najbardziej, arrr! Przysmaki Wolf of Wilderness - RAW Snacks, są delikatnie liofilizowane i pozostają całkowicie wolne od zbóż, cukru i glutenu. Lubię je ze sobą zabierać na mohe morskie przygody.

Wypróbuj teraz
MalaPoszukiwanie skarbów z zooplus 🔍Mata węchowa

Mój zmysł węchu jest bardzo silny: zawsze znajduję smakołyki ukryte w macie węchowej zoolove, niezależnie od tego, jak długo to trwa. Kryjówki na smaczki są naprawdę sprytnie zrobione - pętle, paski, kieszenie, klapki - to naprawdę wciąga, ale dzięki antypoślizgowym spodzie nigdy nic mi nie umyka!

Wypróbuj teraz

Czas wolny Mali