Program żywieniowy Royal Canin Kitten

Gratulacje z okazji zostania kocim opiekunem!

Jako świeżo upieczony właściciel kota, czeka Cię dużo decyzji do podjęcia. Wiele z nich mogą mieć wpływ na zdrowie i zachowanie kociaka. Royal Canin opracował rozwiązania żywieniowe dla kociąt, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe i zapewnić im jak najlepszy start w życie.

Wybierz wiek swojego kota

Royal Canin Kitten

Kocię

Royal Canin Kitten

1 - 4 miesięcy

Royal Canin Kitten

4 - 6 miesięcy

Royal Canin Kitten

Po sterylizacji

Royal Canin

Młody dorosły

Royal Canin

Sprawdź ofertę!

ETAPY ROZWOJU TWOJEGO KOTA

Rozumiejąc rozwój kociaka od narodzin do dorosłości, możesz zapewnić mu optymalne żywienie na każdym etapie jego życia.

module_3_1

Etap 1

W tym etapie kot potrzebuje wybranych kwasów tłuszczowych (DHA-Omega 3). Po ok. 3 miesiącach jego mózg osiąga swój docelowy rozmiar.

Etap 2

Między 3. a 12. tygodniem życia, kocię jest niezwykle delikatne. W wieku od 3 do 4 miesięcy kocięta osiągają już 40% swojej ostatecznej wagi.

Etap 3

Na tym etapie kocię łatwiej wchłania lekkostrawne składniki odżywcze. Wzrost nieco zwalnia, a kości i mięśnie rozwijają się.

Etap 4

Po kastracji kocięta mają tendencję do spożywania większej ilości pokarmu, ale jednocześnie ich zapotrzebowanie na energię spada o ponad 30%. Zamknięcie płytek wzrostowych kości sygnalizuje, że kot jest już dorosły.

WYBIERZ RASĘ SWOJEGO KOCIĘCIA

ODPOWIEDNIA KARMA DLA KAŻDEGO ETAPU ŻYCIA

Odkryj spersonalizowaną karmę dla kociąt w każdym wieku i rozmiarze. Podawaj swojemu kotu karmę specjalnie dostosowaną do jego wielkości, rasy i etapu życia.

Banner module_5_1
module_6_1

Rozwiązania żywieniowe Royal Canin Kitten

Wychowanie kocięcia to ekscytujące, ale i wymagające zadanie. Royal Canin opracował rozwiązania żywieniowe dla kociąt, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe na wszystkich etapach wzrostu i zapewnić im najlepszy start w życie.

SPECJALNIE DOSTOSOWANA DO ROZMIARU SZCZĘKI KOCIĄT


module_7_1

Krokieciki są bogate w składniki odżywcze i mają kształt, który zachęca kota do żucia. Powierzchnia krokiecików może wspierać zdrowie zębów, zapewniając efekt szczotkowania podczas żucia. Wyższa zawartość wilgoci w wilgotnej karmie może wspierać funkcjonowanie układu moczowego i przyczyniać się do zdrowej wagi.

2023_06_KittenClub_Magazin_General_1000x160_PL