Royal Canin

Royal Canin Top marka

Royal Canin

Royal Canin Top marka

Potrzeby zdrowotne każdego psa i kota są tak indywidualne, jak samo zwierzę. Wpływ na to mają m.in. wielkość pupila, rasa i warunki w jakich żyje. Sprawdź karmy ROYAL CANIN, które dostosowano do potrzeb gatunkowych psów i kotów, dzięki czemu optymalnie wspierają ich zdrowie.

Royal Canin Doradca ds. żywności

Royal Canin
Znajdź idealną karmę dla Twojego zwierzaka

... z Doradcą żywieniowym ROYAL CANIN! W zaledwie kilku krokach dobierz odpowiedni program żywieniowy, indywidualnie dostosowany do potrzeb Twojego pupila.

Wybierz gatunek zwierzęcia:

Filozofia marki

NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ

ROYAL CANIN w swoich procesach produkcyjnych stawia na jakość i bezpieczeństwo. Sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości składniki, które podlegają dokładnej kontrolę. Przestrzegane są również surowe normy produkcyjne. To gwarantuje, że Twój pies lub kot otrzyma optymalną, dostosowaną do potrzeb karmę.

Royal Canin Breed
 • Zaciekawiła Cię marka Royal Canin?

  Charakterystyczną cechą marki Royal Canin jest wysoka jakość. Stosujemy dobrze przyswajalne białka, a tworzone przez nas karmy suche dostosowane są do różnych wymagań, potrzeb i rozmiarów psów i kotów.

  Royal Canin sucha i mokra karma dla psów oraz kotów.

  Co mogą zaoferować różne linie produktów Royal Canin pod względem potrzeb żywieniowych Twojego zwierzaka?

  Tutaj znajdziesz szczegóły, które pomogą Ci wybrać idealną karmę Royal Canin dla Twojego psa lub kota.

 • Czy jesteś właścicielem rasowego psa lub kota?

  Royal Canin Breed

  Zatem ta linia Royal Canin będzie najprawdopodobniej dobrym wyborem dla Twojego zwierzaka. Royal Canin Breed to karmy zarówno dla psów jak i kotów. Pokarm dostosowano do potrzeb każdej rasy i dlatego ułatwia właścicielom zwierząt domowych znalezienie najlepszej karmy dla ich pupila. W przypadku kotów wystarczy przejść na stronę Royal Canin Breed i wybrać odpowiednią karmę spośród różnych ras (m.in. british shorthair i maine coon). Właściciele rasowych psów mogą wybierać spośród ponad 20 propozycji, w tym labrador retriever, chihuahua i owczarek niemiecki.

 • Czy jesteś właścicielem kota ze specjalnymi potrzebami?

  Royal Canin dla kotów z dolegliwościami

  Jeśli Twój kot często ma problemy z kłaczkami lub z higieną jamy ustnej, ta linia pokarmowa będzie dla niego idealnym wsparciem. 

 • Jakiej wielkości jest Twój pies i ile ma lat?

  Rozmiar i wiek

  Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej karmy dla swojego psa w innej linii, możesz wybrać pokarm według wieku i rozmiaru.

  Maxi

  Dla psów ważących od 26 do 44 kg.

  Medium

  Dla psów ważących od 11 do 25 kg.

  Mini

  Dla psów ważących mniej niż 10 kg.

  Jeśli chcesz odkryć inne marki, które oferujemy poza suchą i mokrą karmą Royal Canin, przejrzyj naszą kategorię Top marki