Fundacja Psi Azylek dołącza do programu zoolove

zdjęcie: Podopieczny Fundacji Psi Azylek 

31 marca 2023 

W kwietniu klienci zooplus będą pomagać Fundacji Psi Azylek. Każdy kto w tym miesiącu kupi produkty marki zoolove pomoże w działalności Fundacji, która na co dzień walczy o lepszy los zwierząt na terenie Podkarpacia.

Fundacja Psi Azylek leczy i pomaga zwierzętom z lokalnych schronisk, oraz zwierzętom, które mają swoje domy, ale właściciele z różnych powodów nie są w stanie podołać finansowo nad opieką nad zwierzęciem. Fundacja opiekuje się zwierzętami przez cały proces leczenia, prowadzi również domy tymczasowe i szuka nowych domów potrzebującym psom i kotom. 

Ważnym filarem działalności Fundacji Psi Azylek jest zapobieganie bezdomności poprzez kastracje, chipowanie zwierząt oraz edukowanie lokalnej społeczności. Ściśle współpracuje z przedszkolami i szkołami, zachęcając młodzież do działań wolontariackich oraz uwrażliwiając na los potrzebujących zwierząt. 

Czym jest zoolove? To jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączające do programu otrzymują przez cały miesiąc wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad trzydziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 500 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ.

Pomoc UkrainiePOMAGAMY UKRAINIE

Podwoiliśmy wszystkie zoopunkty przekazane przez naszych Klientów w marcu 2021, dzięki temu mogliśmy przekazać 193 916 euro doraźnej pomocy dla Ukrainy.

Sprawdź >
 POMOC TURCJI I SYRII

zooplus podwoił wszystkie przekazane zooPunkty w okresie od 01.03. do 31.03.2023 r na pomoc Turcji i Syrii.

Sprawdź >
 MAMY COŚ DO PRZEKAZANIA

W październiku 2020 r. zebraliśmy pieniądze na profesjonalny samochód do transportu zwierząt dla krakowskiego schroniska.

Sprawdź >