Mamy coś do przekazania

Mamy coś do przekazania! Nie wszystkie zwierzaki mają w życiu dobrze, na szczęście można im pomóc. W Światowy Dzień Zwierząt rusza akcja, w ramach której kupując w zooplus, możesz wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Wybierając produkty marek, które biorą udział w wydarzeniu, dorzucasz się do nowoczesnego samochodu do transportu zwierząt, który skutecznie wspomoże funkcjonowanie placówki. Zbiórka potrwa do 31.10.2020

CO KUPIĆ, ABY POMÓC?

Jeśli chcesz dołączyć do naszej akcji, kup dowolny produkt jednej z marek, które znajdziesz poniżej. Możesz wybierać wśród rozmaitych wysokiej jakości karm, przysmaków i akcesoriów dla swojego pupila i w ten sposób pomóc tym, które same nie mają domu. 1% wartości sprzedaży netto twoich zakupów zasili kwotę, dzięki której będziemy mogli kupić samochód do transportu bezdomnych zwierząt w krakowskim schronisku. Do dzieła!

Partner akcji

Partnerem akcji „Mamy coś do przekazania” jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, którym opiekuje się Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Schronisko jest obecnie domem dla kilkuset zwierząt – przede wszystkim kotów i psów.