Mamy coś do przekazania

Mamy coś do przekazania! Nie wszystkie zwierzaki mają w życiu dobrze, na szczęście można im pomóc. W Światowy Dzień Zwierząt 2020 roku rozpoczęliśmy akcję, w ramach której kupując w zooplus, klienci wspierali Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Wybierając produkty marek, które biorą udział w wydarzeniu, dorzucli się do nowoczesnego samochodu do transportu zwierząt, który skutecznie wspomoże funkcjonowanie placówki. 

Miło nam ogłosić, że po krakowskich drogach już jeździ karetka dla zwierząt sfinansowana przez zooplus w ramach akcji ,,Mamy coś do przekazania". Dzięki nowoczesnemu samochodowi interwencyjnemu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami będzie mogło docierać do potrzebujących zwierząt jeszcze szybciej i zapewniać opiekę na najwyższym poziomie. 

Aby spełnić najlepsze standardy przewozu zwierząt samochód wyposażony jest w system niezależnego ogrzewania oraz klimatyzacji przestrzeni transportowej, bieżący monitoring z podglądem dla kierowcy zwiększający bezpieczeństwo a kubatura przestrzeni przystosowana jest do komfortowego przewozu również dużych psów. 

Dodatkowo samochód posiada wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo pracy kierowcy m.in. pomarańczową belkę ostrzegawczą LED na dachu oraz reflektory ,,szperacze", które są bardzo pomocne w wyłapywaniu zwierząt w nocy oraz podczas trudnych warunków atmosferycznych. 

Mamy nadzieję, że samochód będzie służył jak najdłużej! Bardzo dziękujemy Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami za współprace przy tej akcji oraz za codzienną pracę na rzecz bezdomnych zwierząt! 

MARKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W AKCJI

Klienci, którzy wzięli udział w akcji, kupowali dowolny produkt jednej z marek, które znajdziesz poniżej. Mogli wybierać wśród rozmaitych wysokiej jakości karm, przysmaków i akcesoriów dla swojego pupila i w ten sposób pomóc tym, które same nie mają domu. 1% wartości sprzedaży netto twoich zakupów zasilało kwotę, dzięki której krakowskie schronisko otrzyma samochód do transportu bezdomnych.

Partner akcji

Partnerem akcji „Mamy coś do przekazania” było Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, którym opiekuje się Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Schronisko jest obecnie domem dla kilkuset zwierząt – przede wszystkim kotów i psów.