Mamy coś do przekazania

Mamy coś do przekazania! Nie wszystkie zwierzaki mają w życiu dobrze, na szczęście można im pomóc. W Światowy Dzień Zwierząt 2020 roku rozpoczęliśmy akcję, w ramach której kupując w zooplus, klienci wspierali Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Wybierając produkty marek, które biorą udział w wydarzeniu, dorzucli się do nowoczesnego samochodu do transportu zwierząt, który skutecznie wspomoże funkcjonowanie placówki. 

MARKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W AKCJI

Klienci, którzy wzięli udział w akcji, kupowali dowolny produkt jednej z marek, które znajdziesz poniżej. Mogli wybierać wśród rozmaitych wysokiej jakości karm, przysmaków i akcesoriów dla swojego pupila i w ten sposób pomóc tym, które same nie mają domu. 1% wartości sprzedaży netto twoich zakupów zasilało kwotę, dzięki której krakowskie schronisko otrzyma samochód do transportu bezdomnych.

Partner akcji

Partnerem akcji „Mamy coś do przekazania” było Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, którym opiekuje się Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Schronisko jest obecnie domem dla kilkuset zwierząt – przede wszystkim kotów i psów. 

*Cena detaliczna sugerowana przez Producenta ** Warunki dostawy

333zooPunkty gratis!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Wybierz zwierzę

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play