Koronawirus (COVID-19) – często zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi o koronawirusie

Drodzy Klienci,

rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19) dotyczy również nas – pracowników firmy zooplus – i ma wpływ na nasze życie. Razem z naszymi partnerami robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nawet w obecnej, wyjątkowej sytuacji zapewnić Wam jak zawsze wysoką jakość usług. Oczywiście w obecnej sytuacji zarówno zdrowie naszych klientów i ich zwierząt domowych, jak i zdrowie naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Podjęliśmy szeroko zakrojone działania ochronne w naszych biurach i centrach logistycznych, aby w ten sposób przyczynić się do spowolnienia tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednocześnie ciężko pracujemy nad tym, aby Wasze zamówienia niezawodnie i bezpiecznie do Was dotarły.

Dostawa

 • Czy wszystkie produkty będą nadal dostępne?

 • Czy należy spodziewać się opóźnień w dostawie?

 • Czy wskutek kontaktu z towarem mogę się zarazić?

cat
warehouse
kochamy zwierzęta

Obsługa i płatności

 • Czy w sklepie zooplus może dojść do opóźnień?

 • Czy nadal mogę płacić gotówką przy odbiorze?

 • Czy obecna sytuacja wpłynie na moje zooPunkty?

Dalsze informacje na temat COVID-19

 • Czy COVID-19 stanowi zagrożenie dla mojego psa?

 • Czy COVID-19 stanowi zagrożenie dla mojego kota?

 • Jak mogę najlepiej chronić siebie i moje zwierzę?

 • Czy, przebywając w kwarantannie, wolno wyprowadzać psa na spacer?

Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość. Cieszymy się, że nadal możemy dostarczać Wam i Waszym pupilom oferowane przez nas produkty. Zarówno Wam, jak i Waszym ukochanym dwu- i czworonożnym przyjaciołom życzymy dużo zdrowia!

Razem przez dzień: codzienna rutyna ze zwierzęciem

Codzienna rutyna

Nie tylko nasze życie zmieniło się przez aktualną sytuację, naszych zwierząt również. Wiele osób spędza czas w domach, pracując tam i wykonując wszystkie aktywności – dlatego również czas spędzony ze zwierzęciem wygląda inaczej. Co zrobić, by produktywnie pracować, jednocześnie zajmując się zwierzęciem i spędzając przyjemnie czas? W zooplus znajdziesz inspirację na każdy dzień pełen zabawy i radości wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem! 

Codzienna rutyna z Twoim psem

śniadanieDzień dobry! Zacznij zdrowo dzień

Kiedy spędzasz w domu dużo czasu, możesz czuć się ospale i niezdolnie do pracy. Dlatego dobrym pomysłem jest poświęcenie czasu rano na kilka ćwiczeń jogi, aby się obudzić, a następnie nagroda w postaci pysznej, śniadaniowej miski – dla Twojego psa również!

Przerwa na obiad! Jej!Na zewnątrz!

Praca w domu oznacza także większą elastyczność. Psie sporty i zabawy na spacerze doskonale uzupełnią przerwę na obiad. Futrzak będzie zajęty nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Jeśli masz własny ogród, możesz się tu także wyszaleć.  

Popołudnie5 minutowy trening

Większość osób pracujących przy komputerze zdaje sobie sprawę ze spadków wydajności. Ćwicz z psem triki, takie jak podawanie łapy. Twój pies nie jest entuzjastą ćwiczeń? Możesz wykorzystać mieszkanie do zabaw tropiących i treningu węchu, albo pracować nad posłuszeństwem psa. Ćwicz regularnie.

Wieczorny relaksCzas na kreatywność

Wieczór jest kolejną okazją dla zabaw edukacyjnych. Wielką radość sprawisz psu piekąc mu własnoręcznie przysmaki. Nie będzie czasu na nudę, a taka przekąska wyjątkowo ucieszy Twojego czworonoga. Później będzie czas na przytulanki na kanapie! 

Ulubione produkty dla psa

Dog toysZabawki na inteligencję
kong toysZabawki Kong
dog toys Piłki, sznurki, kółka

Codzienna rutyna z Twoim kotem

Porcja przyjemności z ranaZacznij dobrze dzień

Zabawy, np. by poprawić zręczność kota zlikwidują zły nastrój rano i poprawią krążenie. Twój pupil nie ma na to ochoty? W takim razie weź jego ulubioną zabawkę i poświęć trochę czasu przed śniadaniem, aby kot mógł się wyszaleć po mieszaniu. 

noonPrzerwa obiadowa dla Ciebie i czworonogaZaczerpnij powietrza

Nawet jeśli pracujesz w domu, potrzebujesz przerwy dla ciała i umysłu. Niezależnie od tego, czy masz mieszkanie z ogrodem, czy balkonem, wystarczy czasem otworzyć okna i wpuścić do środka promienie słoneczne, by cieszyć się chwilą wytchnienia i świeżym powietrzem. 

afternoonPopołudnieImpuls do treningu

Jeśli chcesz pracować i koncentrować się, potrzebujesz spokoju. Ale co, jeżeli Twój pupil chce być w tym czasie głaskany? W tym wypadku istnieje wybór różnych angażujących zabawek, dzięki którym Twój zwierzak i bez Twojej pomocy pokona nudę. 

eveningWieczorna rutyna na kanapieFutrzasty fotomodel

Po długim dniu przy komputerze, wieczór zachęca do zmian. Idealnie sprawdzi się tutaj sesja zdjęciowa dla Twojego pupila – dzięki prostym wskazówkom i sztuczkom możesz uzyskać najlepsze zdjęcie swojego ulubieńca. To lepsze niż telewizja!

Ulubione produkty dla kota

Zabawki interaktywneZabawki interaktywne
DrapakiDrapaki
wedkiWędki

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

 • Paczkomat®”
 • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

 • Appstore
 • Google Play