Witamy w sklepie firmowym Josera!

Witamy w sklepie firmowym Josera!
Witamy w sklepie firmowym Josera!

Karma dla zwierząt tworzona z pasją!

Pasja do zwierząt, pierwszorzędna jakość i rozwiązania pełne troski o przyszłość środowiska: to właśnie te aspekty napędzają zespół Josera do działania. Jesteśmy specjalistami tworzącymi karmę dla zwierząt już prawie 80 lat. Marka z Kleinheubach w Odenwald jest producentem zdrowej karmy dla psów i kotów zgodną dobrostanem gatunkowym. Nasze wyroby są w 100% neutralne dla klimatu, a produkcja odbywa się w Niemczech!

Dostarczamy pożywienia zwierzętom w różnych fazach ich życia: od wieku szczenięcego aż do podeszłych lat, od leniwego kanapowca po aktywnego sportowca.

Background
Produkty dla kotów

Dla firmy Josera odpowiedzialność i jakość są równie ważne!

Dla firmy Josera odpowiedzialność i jakość są równie ważne!

Dla pracowników Josera zdrowie czworonożnych przyjaciół stoi w centrum zainteresowań. Aby dbać o psy i koty zgodnie z dobrostanem danego gatunku, każda z karm jest regularnie sprawdzana pod kątem jakości w naszym akredytowanym laboratorium i musi spełniać surowe normy. Ten proces gwarantuje, że nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom. Firma Josera ma poczucie odpowiedzialności za innych ludzi i środowisko: cała produkcja tej marki jest w 100% neutralna dla klimatu!

Josera

Regionalna produkcja częściowo redukuje lub zupełnie eliminuje emisję CO2. Dodatkowo Josera dba o środowisko naturalny finansując autorski projekt ochrony lasów Ntakata Mountains w Tanzanii.

Josera