Witamy w sklepie firmowym Josera!

Witamy w sklepie firmowym Josera!
Witamy w sklepie firmowym Josera!

Karmy dla psów i kotów tworzone z pasją!

Pasja do zwierząt, pierwszorzędna jakość i rozwiązania pełne troski o przyszłość środowiska: to właśnie te aspekty napędzają zespół Josera do działania. Jesteśmy producentem tworzącym karmę dla zwierząt od 80 lat.

W naszej ofercie znajdziesz karmy dla psów i kotów, dostosowane do ich wieku, wielkości oraz do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Kluczowym elementem składającym się na naszą jakość jest wybór naturalnych, zdrowych i wysokowartościowych składników. Ponadto nie stosujemy genetycznie zmodyfikowanych surowców. W celu uniknięcia alergii u zwierząt nasz karmy nie zawierają pszenicy i soi, jak również sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów.

Produkty dla kotów

Dla firmy Josera odpowiedzialność i jakość są równie ważne!

Dla firmy Josera odpowiedzialność i jakość są równie ważne!

Dla pracowników Josera zdrowie czworonożnych przyjaciół stoi w centrum zainteresowań. Aby dbać o psy i koty zgodnie z dobrostanem danego gatunku, każda z karm jest regularnie sprawdzana pod kątem jakości w naszym akredytowanym laboratorium i musi spełniać surowe normy. Ten proces gwarantuje, że nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom. Firma Josera ma poczucie odpowiedzialności za innych ludzi i środowisko: cała produkcja tej marki jest w 100% neutralna dla klimatu!

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play