Zabawki i trening psa

Banner

Najwięcej radości naszym psom sprawia wspólna zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Podwójną zabawę zapewnią odpowiednie zestawy treningowe i zabawki dla psa. Tutaj znajdziesz zabawki dla psów, gryzaki w formie sznurków czy kółek, a także artykuły sportowe, tory i przeszkody agility. Zagwarantują one właściwy trening Twojemu psu, dzięki czemu pozostanie on zdrowy i zachowa dobrą kondycję.

❤ Top Seller❤ Top Seller
Piłki, sznurki, kółkaPiłki, sznurki, kółka
KONGKONG
WodneWodne
Na inteligencjęNa inteligencję
Z piszczałkąZ piszczałką
Dla szczeniątDla szczeniąt
Frisbee i aportFrisbee i aport

Poznaj zabawki KONG

Twój podopieczny niezależnie od wieku potrzebuje różnorodności i wystarczającej ilości ruchu. Postaw więc na najlepsze wykonanie, maksymalne bezpieczeństwo i świetną zabawę dla swojego czworonożnego przyjaciela - zaufaj sprawdzonej jakości KONG! Zabawki występują w wielu kształtach i kolorach. KONG uszczęśliwi każdego czworonożnego przyjaciela!
Kup teraz

Zabawki dla psa – wspierają sprawność i aktywność psa

Zabawki dla psów – właściwy wybór przyniesie korzyści czworonogowi oraz jego opiekunowi. Prawie wszystkie psy mają wrodzony instynkt – chęć do zabawy. Zabawy i sport z pupilem wzmocnią Wasze wzajemne więzi i wesprą kondycję psa. Piłki do aportowania, śmieszne piszczące zabawki, zabawki na inteligencję czy miękkie pluszowe zabawki do przytulania – poznaj nasz asortyment przeróżnych zabawek dla psa! Bawcie się dobrze!

Jakie korzyści płyną z zabawy z psem?

Trening fizyczny: Wiele psów spędza obecnie większość czasu w domu. Nie można jednak zapominać, że kiedyś żyły w warunkach naturalnych i były w ciągłym ruchu. Z tego względu zapewnienie im codziennie aktywności fizycznej jest absolutną koniecznością. Zabawki dla psa świetnie się do tego celu nadają. Dzięki nim pies nie będzie cierpiał na nadwagę, cukrzycę, artretyzm i inne choroby, które powodowane są przez brak ruchu.

Trening intelektualny: Psy to bardzo mądre zwierzęta, które doświadczają takich samych uczuć jak człowiek, w tym także nudy. Zabawki wyzwalają w psach ich naturalną kreatywność oraz ciekawość, rozweselają i wprawiają w dobry nastrój. Okazuje się, że zabawa obniża u nich poziom stresu, poczucie osamotnienia i napięcie. Psy są znakomitymi kompanami, jeśli tylko zadbamy o ich dobre fizyczne i psychiczne samopoczucie.

Wzajemne zaufanie: Psy to bardzo kontaktowe, przyjazne i kochające zwierzęta, które potrzebują poczucia przynależności do rodziny lub stada. Dobra relacja z właścicielem, wzajemna sympatia i zabawa są dla nich niesamowicie ważne. Kontakt z człowiekiem i innymi psami wzmacnia ich społeczny charakter. Regularnie spędzaj czas ze swoim psem, aby pogłębić więź między Wami. Wspólna zabawa może mieć działanie terapeutyczne, zarówno na psa jak i na człowieka, ponieważ pomaga zrelaksować się po całym dniu stresu.

Silne zęby: Czyszczenie zębów Waszego psa przy pomocy tradycyjnej szczoteczki bywa wyzwaniem. W takiej sytuacji zabawki mogą okazać się pomocne i zadbać o higienę zębów. Żucie nie tylko pobudza produkcję śliny, co korzystnie wpływa na dziąsła, ale również wzmacnia żuchwę i ściera zęby.

Nie wiesz jaka zabawka jest najlepsza dla Twojego psa?

Zamieszczone poniżej wskazówki pomogą Ci zdecydować:

• Wielkość: Należy wybrać zabawkę odpowiednią do wielkości psa. Zbyt mała zabawka może zostać połknięta i spowodować, że pies się udusi. Sprawdź naszą ofertę zabawek dla dużych psów.

• Materiał i wytrzymałość: Należy obserwować zachowanie psa, aby zobaczyć jaka forma zabawy najbardziej mu się podoba: zakopywanie, rozrywanie, przytulanie się, a może przenoszenie z miejsca na miejsce. Materiał nadający się do żucia musi być wytrzymały, do przytulania się miękki, do noszenia lekki, a do zakopywania nieszkodliwy dla środowiska.

• Bezpieczeństwo: Należy upewnić się, że zabawka dla psa nie posiada żadnych małych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla życia psa. Należy zapoznać się z informacjami dołączonymi do zabawki i upewnić się, że nie zawiera ona szkodliwych substancji lub materiałów.

• Łatwe do wyczyszczenia: Dla własnej wygody zaleca się wybrać zabawki łatwe do wyczyszczenia.

Jakie istnieją rodzaje zabawek?

Na rynku dostępnych jest wiele propozycji zabawek, dlatego wybór tej najodpowiedniejszej nie jest łatwy. zooplus oferuje następujące rodzaje:

Zabawki z piszczałką: zapewniają rozrywkę na długie godziny. Można je prać w pralce i doskonale nadają się do aportowania.

Zabawki KONG: można z łatwością wyczyścić, wykonane są z naturalnego materiału kauczukowego, przystosowane idealnie dla psów, które uwielbiają żuć. Niektóre zabawki są w środku puste, dlatego można je napełnić smakołykami lub karmą.

Wodne zabawki: specjalnie dla psów, które lubią pływać.

Zabawki rozwijające inteligencję: stymulują aktywność intelektualną psa i ćwiczą pamięć.

Zabawki do żucia: idealnie nadają się dla szczeniąt w okresie ząbkowania lub psów, które chętnie żują.

Agility i trening – mogę trenować ze swoim psem?

Bez względu na to, czy trenujesz z psem przed turniejem, czy tylko dla przyjemności, szeroki wybór produktów w dziale zabawki i trening psa pomoże Ci utrzymać go w dobrej kondycji. Znajdziecie tutaj wiele interaktywnych zabawek, które ułatwią trening. Po kilku tygodniach Twój pies będzie przeskakiwał przez opony oraz pokonywał przeszkody i slalom jak prawdziwy zawodowiec.

Masz pytania dotyczące opieki nad swoim pupilem?

Prowadzimy Magazyn zooplus całkowicie poświęcony zwierzętom, ich wychowaniu, charakterowi, potrzebom, treningom i zdrowiu. O zabawach i sportach dla psów przeczytasz tutaj.