Zabawki i trening psa

Banner

Najwięcej radości naszym psom sprawia wspólna zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Podwójną zabawę zapewnią odpowiednie zestawy treningowe i zabawki dla psa. Tutaj znajdziesz zabawki dla psów, gryzaki w formie sznurków czy kółek, a także artykuły sportowe, tory i przeszkody agility. Zagwarantują one właściwy trening Twojemu psu, dzięki czemu pozostanie on zdrowy i zachowa dobrą kondycję.

❤ Top Seller❤ Top Seller
Piłki, sznurki, kółkaPiłki, sznurki, kółka
KONGKONG
WodneWodne
Na inteligencjęNa inteligencję
Z piszczałkąZ piszczałką
Dla szczeniątDla szczeniąt
Frisbee i aportFrisbee i aport

Poznaj zabawki KONG

Twój podopieczny niezależnie od wieku potrzebuje różnorodności i wystarczającej ilości ruchu. Postaw więc na najlepsze wykonanie, maksymalne bezpieczeństwo i świetną zabawę dla swojego czworonożnego przyjaciela - zaufaj sprawdzonej jakości KONG! Zabawki występują w wielu kształtach i kolorach. KONG uszczęśliwi każdego czworonożnego przyjaciela!
 • Zabawki dla psa – wspierają sprawność i aktywność psa

  Zabawki dla psów – właściwy wybór przyniesie korzyści czworonogowi oraz jego opiekunowi. Prawie wszystkie psy mają wrodzony instynkt – chęć do zabawy. Zabawy i sport z pupilem wzmocnią Wasze wzajemne więzi i wesprą kondycję psa. Piłki do aportowania, śmieszne piszczące zabawki, zabawki na inteligencję czy miękkie pluszowe zabawki do przytulania – poznaj nasz asortyment przeróżnych zabawek dla psa! Bawcie się dobrze!

 • Jakie korzyści płyną z zabawy z psem?

  Trening fizyczny: Wiele psów spędza obecnie większość czasu w domu. Nie można jednak zapominać, że kiedyś żyły w warunkach naturalnych i były w ciągłym ruchu. Z tego względu zapewnienie im codziennie aktywności fizycznej jest absolutną koniecznością. Zabawki dla psa świetnie się do tego celu nadają. Dzięki nim pies nie będzie cierpiał na nadwagę, cukrzycę, artretyzm i inne choroby, które powodowane są przez brak ruchu.

  Trening intelektualny: Psy to bardzo mądre zwierzęta, które doświadczają takich samych uczuć jak człowiek, w tym także nudy. Zabawki wyzwalają w psach ich naturalną kreatywność oraz ciekawość, rozweselają i wprawiają w dobry nastrój. Okazuje się, że zabawa obniża u nich poziom stresu, poczucie osamotnienia i napięcie. Psy są znakomitymi kompanami, jeśli tylko zadbamy o ich dobre fizyczne i psychiczne samopoczucie.

  Wzajemne zaufanie: Psy to bardzo kontaktowe, przyjazne i kochające zwierzęta, które potrzebują poczucia przynależności do rodziny lub stada. Dobra relacja z właścicielem, wzajemna sympatia i zabawa są dla nich niesamowicie ważne. Kontakt z człowiekiem i innymi psami wzmacnia ich społeczny charakter. Regularnie spędzaj czas ze swoim psem, aby pogłębić więź między Wami. Wspólna zabawa może mieć działanie terapeutyczne, zarówno na psa jak i na człowieka, ponieważ pomaga zrelaksować się po całym dniu stresu.

  Silne zęby: Czyszczenie zębów Waszego psa przy pomocy tradycyjnej szczoteczki bywa wyzwaniem. W takiej sytuacji zabawki mogą okazać się pomocne i zadbać o higienę zębów. Żucie nie tylko pobudza produkcję śliny, co korzystnie wpływa na dziąsła, ale również wzmacnia żuchwę i ściera zęby.

 • Nie wiesz jaka zabawka jest najlepsza dla Twojego psa?

  Zamieszczone poniżej wskazówki pomogą Ci zdecydować:

  • Wielkość: Należy wybrać zabawkę odpowiednią do wielkości psa. Zbyt mała zabawka może zostać połknięta i spowodować, że pies się udusi.

  • Materiał i wytrzymałość: Należy obserwować zachowanie psa, aby zobaczyć jaka forma zabawy najbardziej mu się podoba: zakopywanie, rozrywanie, przytulanie się, a może przenoszenie z miejsca na miejsce. Materiał nadający się do żucia musi być wytrzymały, do przytulania się miękki, do noszenia lekki, a do zakopywania nieszkodliwy dla środowiska.

  • Bezpieczeństwo: Należy upewnić się, że zabawka dla psa nie posiada żadnych małych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla życia psa. Należy zapoznać się z informacjami dołączonymi do zabawki i upewnić się, że nie zawiera ona szkodliwych substancji lub materiałów.

  • Łatwe do wyczyszczenia: Dla własnej wygody zaleca się wybrać zabawki łatwe do wyczyszczenia.

 • Jakie istnieją rodzaje zabawek?

  Na rynku dostępnych jest wiele propozycji zabawek, dlatego wybór tej najodpowiedniejszej nie jest łatwy. zooplus oferuje następujące rodzaje:

  Zabawki z piszczałką: zapewniają rozrywkę na długie godziny. Można je prać w pralce i doskonale nadają się do aportowania.

  Zabawki KONG: można z łatwością wyczyścić, wykonane są z naturalnego materiału kauczukowego, przystosowane idealnie dla psów, które uwielbiają żuć. Niektóre zabawki są w środku puste, dlatego można je napełnić smakołykami lub karmą.

  Wodne zabawki: specjalnie dla psów, które lubią pływać.

  Zabawki rozwijające inteligencję: stymulują aktywność intelektualną psa i ćwiczą pamięć.

  Zabawki do żucia: idealnie nadają się dla szczeniąt w okresie ząbkowania lub psów, które chętnie żują.

 • Agility i trening – mogę trenować ze swoim psem?

  Bez względu na to, czy trenujesz z psem przed turniejem, czy tylko dla przyjemności, szeroki wybór produktów w dziale zabawki i trening psa pomoże Ci utrzymać go w dobrej kondycji. Znajdziecie tutaj wiele interaktywnych zabawek, które ułatwią trening. Po kilku tygodniach Twój pies będzie przeskakiwał przez opony oraz pokonywał przeszkody i slalom jak prawdziwy zawodowiec.

 • Masz pytania dotyczące opieki nad swoim pupilem?

  Prowadzimy Magazyn zooplus całkowicie poświęcony zwierzętom, ich wychowaniu, charakterowi, potrzebom, treningom i zdrowiu. O zabawach i sportach dla psów przeczytasz tutaj.