🌼 Wiosna wisi w powietrzu

Wiosna wisi w powietrzu

Pierwsze promienie słońca zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu. Bądź razem ze swoim czworonożnym przyjacielem gotowy na każdą ewentualność. Zgromadziliśmy w jednym miejscu najlepsze wiosenne oferty. Od produktów do pielęgnacji futra po artykuły treningowe i outdoorowe. Znajdziesz tutaj wszystkie przydatne i praktyczne artykuły – oferty, które pokochasz!

Powitaj wiosnę z 10% zniżką na wybrane akcesoria dla psa, kota i małych zwierząt!

Jak skorzystać ze zniżki?

1. Umieść w koszyku wiosenne artykuły dla swojego czworonożnego przyjaciela.

2. Podczas płatności wpisz kod kuponu WIOSNA2022 w polu „Kupon/ Rabat” i potwierdź wybór, klikając w przycisk „Aktywuj kod”.

3. Ciesz się wyjątkowymi produktami w jeszcze niższej cenie!

*Promocja obowiązuje do 04.04.2022 włącznie.

Wiosenne oferty dla psa Wiosenne artykuły Dla psów

Rosnące temperatury i wydłużające się dni pobudzają psa do większej aktywność? Jego sierść również fruwa po Twoim mieszkaniu? Korzystając z naszych ofert, znajdziesz akcesorium na każdą ewentualność!

Wiosenne oferty dla kota Wiosenne artykuły Dla kotów

Nie ważne, czy kot domowy, czy wychodzący – nasi czworonożni towarzysze zachwyceni piękną pogodą i perspektywą nadchodzących ciepłych miesięcy, znów stają się bardziej aktywni. Już teraz zapoznaj się z naszymi wiosennymi ofertami i nie daj się niczemu zaskoczyć.

Gryzonie Wiosenne artykuły Dla gryzoni

Powoli temperatura wzrasta, a śnieg zaczyna ustępować miejsca świeżej trawie. Wiosna tuż-tuż, więc specjalnie dla Ciebie i Twojego małego gryzonia przygotowaliśmy klatki, dzięki którym spedząnie czasu na świeżym powietrzu będzie czystą przyjemnością.🐶 Oferty dla psa

😺 Oferty dla kota

🐇 Oferty dla gryzoni

Wyposażenie na spacer Spacer z psem Właściwe wyposażenie

Spacery z psem są przyjemną częścią dnia zarówno dla opiekunka, jak i dla jego pupila. Jednak warto pamiętać o odpowiednim wyposażaniu dla psa na spacer, by uczynić wspólne wędrowanie bezpiecznym i wygodnym dla nich obu.

Transaporte dla kota Najlepszy transporter dla kota 9 wskazówek

Transporter to akcesorium należące do podstawowego wyposażenia dla każdego kota. Niejednokrotnie musimy przetransportować kota z domu do weterynarza czy nawet od hodowcy czy ze schroniska do domu. Poniżej dajemy 9 wskazówek, jak wybrać doskonały transporter dla kota.