Dlaczego warto wybrać zooplus?

Zastanawiasz się, dlaczego zakupy w zooplus to dobry wybór? Kupując u nas, nie tylko wybierasz spośród tysięcy produktów dla swojego pupila. Możesz też skorzystać z darmowej dostawy do domu, wygodnie płacić za swoje zakupy, zbierać punkty, które potem wymienisz na prezenty, a także… pomagać zwierzętom. Co więcej, zawsze jeśli będziesz mieć jakikolwiek pytanie dotyczące produktów lub zamówienia, możesz do nas napisać lub zadzwonić, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Zakupy u nas to naprawdę szereg korzyści dla Ciebie i Twojego pupila. Sprawdź poniżej.

Bezpłatna dostawa

Chcesz płacić za dostawę mniej (albo wcale)? Kupując w zooplus, możesz skorzystać ze standardowej darmowej dostawy do domu. Wystarczy, że zamówisz produkty za minimum 99 złotych, o łącznej wadze do 31 kilogramów, a my dostarczymy je do Ciebie bezpłatnie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Szybka realizacja zamówienia

Zależy Ci na tym, żeby zakupy znalazły się szybko u Ciebie? Jeśli kupisz produkty dla swojego zwierzaka w zooplus, jest spora szansa, że dotrą na miejsce w ciągu trzech dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Aż 80% przesyłek naszych klientów dostarczamy właśnie w tym czasie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Wygodne płatności

Lubisz mieć wybór pod względem metod płatności? Za zakupy w zooplus możesz zapłacić przelewem natychmiastowym Dotpay, gotówką przy odbiorze (opłata za pobraniem), przelewem na polskie konto bankowe, kartą kredytową (Mastercard lub Visa) oraz w systemie PayPal. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Szeroki asortyment

Lubisz robić zakupy w jednym miejscu? U nas kupisz wszystko, czego potrzebuje Twój zwierzak – karmy mokre i suche, przysmaki oraz akcesoria (legowiska, drapaki, miski, żwirki itd.) różnych marek. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 8000 produktów

Wszystkie produkty znajdziesz tutaj

Rabaty i promocje

Lubisz oszczędzać? Jako nasz klient każdego dnia masz szansę skorzystać z setek promocji na produkty dla Twojego pupila. W każdej chwili możesz też zajrzeć do naszego outletu albo sprawdzić oferty specjalne, które w danym momencie są dostępne w naszym sklepie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Premie za zakupy

Lubisz dostawać nagrody? Za każde zakupy w zooplus otrzymasz od nas zooPunkty, które potem wymienisz na prezenty dla swojego zwierzaka. Wśród nich znajdziesz karmy mokre i suche, przysmaki i rozmaite akcesoria – to Ty decydujesz, jaką nagrodę chcesz dostać.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Dostępni konsultanci

Zależy Ci na bieżących informacjach na temat Twojego zamówienia? Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni pod numerem +48 12 20 05 223 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty w godzinach 9.00-16.00. O każdej porze możesz też do nich napisać przez formularz.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Wsparcie dla zwierząt

Leży Ci na sercu dobro zwierząt? Pamiętaj, że kupując w zooplus, pomagasz zwierzętom z całej Polski. Dzięki temu, że wybierasz nasz sklep, możemy prowadzić programy charytatywne ZOOPAKA, „Zapunktuj pomocą!” oraz „zoolove” – w dwóch ostatnich Ty także możesz wziąć udział. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj