Wszystko dla kociąt

Wszystko dla kociąt
Wszystko dla kociąt

Wyprawka dla kociaka to niezwykle istotny element, który trzeba uwzględnić, przygotowując się na przyjęcie nowego członka do naszej rodziny. Bez wątpienia najlepszym miejscem do zakupu wyprawki dla naszego kociaka jest sklep internetowy, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb i wygody Twojego futrzanego przyjaciela. W sklepie zooplus łatwo porównasz ceny i cechy produktów, a także przeczytasz opinie innych klientów, co pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

Proponowany zestaw dla kociąt I

Feringa Classic Meat Menu Kitten, 6 x 200 gPakiet dla kociąt Feringa
Feringa Kitten Classic, kaczka, 400gFeringa Kitten Classic, kaczka
Tigerino CrystalsŻwirek Tigerino Crystals
Feringa Kitten Milky SnacksFeringa Kitten Milky Snacks

Proponowany zestaw dla kociąt II

Smilla Kitten, 6 x 200 gSmilla Kitten, 6 x 200 g
Smilla Kitten, kaczkaSmilla Kitten, kaczka
Tigerino CrystalsŻwirek Tigerino Crystals
Smilla Kitten pasta dla kociątSmilla Kitten pasta dla kociąt

Sklep dla kociąt zooplus – akcesoria i karma dla kociąt

Od tygodni gorączkowo wyczekujesz tego dnia. Teraz nadszedł wreszcie czas! Do Twojego domu wprowadza się małe kocię! Dla Twojego nowego czworonożnego członka rodziny ten dzień jest tak samo ważny, jak dla Ciebie jako miłośnika kotów. W końcu Twoje kocię spędziło ostatnie dwanaście tygodni ze swoją matką i rodzeństwem, a teraz staje się częścią nowej, ludzkiej rodziny – to wielka zmiana dla kotka oraz początek jeszcze większej przygody! Kocięta są mistrzami w odkrywaniu – o tym wkrótce przekonasz się sam. Aby pierwsze tygodnie i miesiące były zgodne z naturalnymi potrzebami rosnącego kociaka, a także zróżnicowane i bezpieczne dla kota, oferujemy najważniejsze akcesoria i duży asortyment karm dla kociąt w naszym sklepie dla kociąt zooplus. Życzymy przyjemnego przeglądania!

Optymalna wyprawka dla kocięcia – jak ją znaleźć?

By zapewnić kotu wygodne i szczęśliwe życie, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, a więc kompletna wyprawka. Przygotuj kocięciu przytulne legowisko, aby mógł rozkoszować się drzemką w swoim własnym królestwie. Także kuweta jest podstawowym i niezbędnym elementem wyposażenia, by kociak był nauczony czystości od samego początku. Dla kociąt nadają się zwłaszcza kuwety kryte. Kocięta zazwyczaj nie są przyzwyczajone do konkretnego rodzaju żwirku. Sprawdź, jaki rodzaj żwirku będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie i Twojego kocięcia i przetestuj efektywny żwirek silikatowy, naturalny żwirek zbrylający i naturalny żwirek drewniany.

Która karma najlepiej nada się dla kocięcia?

Oczywiście porządna wyprawka zawiera również miskę na karmę suchą i mokrą karmę dla kociąt oraz poidełko na wodę. Specjalne karmy dla kociąt dostosowuje się do ich szczególnych wymagań żywieniowych podczas niezwykle ważnej fazy wzrostu. Zapytaj także hodowcę lub pracownika schroniska, jaki pokarm Twój kot otrzymywał przed wprowadzeniem się do Twojego domu. Dzięki stopniowej i ostrożnej zmianie starej karmy na nową unikniesz problemów trawiennych.

Czy istnieje zabawka, która u kociąt sprawdza się szczególnie dobrze?

Długie pieszczoty i zabawy wzmacniają więź między Tobą a Twoim kotkiem. Odpowiednie zabawy są szczególnie ważne, by Twój kotek nie wpadał na głupie pomysły i nie rozrabiał, gdy nie masz go w zasięgu wzroku. Wędki dla kotów, piłki, myszki z kocimiętką i zabawki na inteligencję nadają się doskonale, by nakierować instynkt do zabawy Twojego młodego kota na właściwe tory.

Bezpieczeństwo i małe kotki – jakie środki ostrożności należy podjąć?

Kocięta są specjalistami w odkrywaniu i wypróbowywaniu nowych rzeczy, przez co jednak nierzadko wpadają w kłopoty. Obserwuj swojego kociaka przez kilka pierwszych tygodni bardzo uważnie: Być może pociągają go otwarte okna? Chętnie bawi się w połach zasłon? A może szczególnie zachęcające są dla niego aluminiowe opakowania po trującej dla kota czekoladzie? Obserwacja pozwala reagować na potencjalne zagrożenia w odpowiednim czasie. Pomyśl o instalacji siatek i kratek ochronnych na okna! Drzwiczki dla kotów na chip umożliwiają swobodne wchodzenie i wychodzenie, bez ryzyka, że do domu dostanie się nieproszone zwierzę.

Dlaczego warto kupować w sklepie dla kociąt zooplus.pl?

W zooplus znajdziesz wszelkie produkty dla kotów, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się czasem spędzonym z pupilem! Odkryj asortyment naszego sklepu dla kota zooplus, gdzie znajdziesz wszystko dla kota oraz wiele korzystnych ofert dla Ciebie! Zamów szybko i wygodnie i odbierz swoje zamówienie u progu swojego domu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy całą gamę kodów i kuponów rabatowych zooplus, by zakupy w naszym sklepie zoologicznym były jeszcze większą przyjemnością! Zapraszamy do śledzenia naszych rabatów i obniżek cenowych poprzez subskrypcję Newslettera oraz do polubienia naszego profilu na Facebooku i Instagramie.

Nasza obietnica jakości

Sprawdzona jakość
Od miłośników zwierząt dla miłośników zwierząt
Bogaty wybór - coś dla każdego