CRAVE

Zaakceptuj dziki instynkt Twojego pupila

CRAVE

Zaakceptuj dziki instynkt Twojego pupila

CRAVE – Satisfy Their Nature

CRAVE wie, że zwierzęta potrzebują pokarmu bogatego w białko zwierzęce. Dieta wysokobiałkowa dostarcza składników odżywczych niezbędnych dla silnego i zdrowego zwierzaka oraz zapewnia mu wystarczającą ilość energii do zabawy. Zainspirowane dietą dzikich przodków domowych pupili, formuły CRAVE zawierają wysokiej jakości białka zwierzęce i zapewniają smak, który zwierzęta kochają. A wszystko to bez dodatku zbóż, sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

Nasza filozofia

Karma CRAVE inspirowana jest pierwotną dietą wilków i rysi. Podobnie jak ich przodkowie, psy i koty mają duże zapotrzebowanie na białko, dlatego wszystkie produkty CRAVE mają wysoki udział składników zwierzęcych, odpowiadający co najmniej 60%.

Dowiedz się więcej
Rekomendacje
Dlaczego wybierać karmy Crave?
Opinie

To, co najlepsze z natury – karmy Crave dla psów i kotów

Zbilansowane i naturalne pożywienie może zagwarantować długie i zdrowe życie. Dlatego tworząc karmy Crave kładziemy nacisk na wysoką zawartość białka zwierzęcego oraz wyselekcjonowane składniki. Oczywiście nasze pokarmy nie zawierają zbóż, sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Czy Twój pies lubi chrupiący pokarm...

Dann ist Crave Hundefutter Trocken Adult genau das Richtige für Ihren Liebling! Das in den Sorten “Truthahn & Huhn” und “Lamm & Rind” erhältliche Trockenfutter überzeugt mit einem besonders hohen Proteingehalt und mindestens 60% tierischen Zutaten. Es ist gut verträglich und frei von Getreide, Soja und Molkereierzeugnissen. So bleibt Ihr treuer Begleiter dank Crave Tierfutter stark, schlank und gesund. 


Jeżeli tak, to karma sucha Crave Adult będzie strzałem w dziesiątkę! Wariant Indyk i kurczak oraz Jagnięcina i wołowina przekonują wysoką zawartością białek i min. 60% zawartością składników odzwierzęcych. Karma jest dobrze przyswajalna. W składzie nie znajdziemy zbóż, soi ani produktów mlecznych. W tak prosty 

... a może jednak preferuje coś bardziej soczystego?

W asortymencie Crave znajdują się również karmy mokre. Rozpoznawalną cechą pysznych pasztetów jest wysoka zawartość mięsa oraz 65% zawartość składników odzwierzęcych. Karma mokra dla psa dostępna jest w trzech wariantach smakowych: Indyk i kurczak, Jagnięcina i wołowina oraz Łosoś i indyk. Nasze karmy można podawać psom z nadwrażliwością pokarmową, ponieważ nie zawierają zbóż. Dodatkowo, optymalnie skomponowany skład korzystnie wpływa na wygląd sierści oraz utrzymanie odpowiedniej masy ciała.

Rozbrykany kot?

Życie kota jest pełne przygód. Dlatego optymalna dieta o odpowiednim doborze kalorii i wartościowych składników odżywczych jest tak istotna. Naturalna receptura karm dla kotów Crave odpowiada ich potrzebom żywieniowym. Karmy suche nie zawierają zbóż. Pokarm będzie dobrym wyborem w szczególności dla zwierząt, które preferują jeść klika posiłków w ciągu dnia. Należy pamiętać, aby pupil zawsze miał dostęp do świeżej wody pitnej.

Pierwotna siła zawarta w proteinach

Wolisz podawać sowim kotom karę mokrą lub Twoje zwierzaki nie przepadają za suchym pożywieniem? W takim przypadku dobrym wyborem będą pasztety Crave. Smakowite warianty Kurczak i indyk, Łosoś i kurczak oraz Jagnięcina i wołowina zapakowane są w praktyczne saszetki, co ułatwia ich porcjowanie. Bogata w białko i naturalna receptura to w 65% ze składniki pochodzenia zwierzęcego. Karma Crave nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a także kukurydzy, pszenicy, soi czy nabiału.

Dlaczego zooplus?

W sklepie zooplus, oprócz karmy Crave, znajdziesz nie tylko ogromny wybór produktów dla swoich zwierząt, ale możesz również skorzystać z atrakcyjnych ofert, a Twoje zakupy zostaną dostarczone prosto do domu. Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć odpowiedniego weterynarza w okolicy i zapoznać się z naszą ofertą artykułów medycznych dla zwierząt.