Header Company of Animals

Header Company of Animals
Header Company of Animals

Ponad 40 lat doświadczenia w dziedzinie zachowania psów, nauki o zwierzętach i opracowywania produktów umożliwia naszej firmie Company of Animals torowanie drogi do innowacyjnych rozwiązań – wykorzystywanych do szkolenia i pielęgnacji zwierząt. Od naszych popularnych kagańców i szelek treningowych Halti®, poprzez lubianą gamę kosmetyków Pet Head, po wiodący na rynku kaganiec Baskerville, dążymy do tworzenia produktów, które wspierają szczęśliwe życie Waszych pupili.

Ciągnięcie na smyczy
Bezpieczeństwo
Pielęgnacja sierści i zębów

Filozofia Company of Animals

Filozofia Company of Animals

Uwielbiamy spędzać czas z naszymi zwierzętami. Prowadzone przez nas Centrum Behawiorystki Zwierząt w Wielkiej Brytanii pomaga nam lepiej poznawać klientów i ich codzienne potrzeby. Dzięki temu możemy łatwiej znaleźć nam rozwiązania odpowiednie dla opiekunów i ich psów – ułatwiając im życie bez uszczerbku dla wyjątkowej osobowości zwierzęcia. Tworząc wysokiej jakości, sprawdzone produkty szkoleniowe i pielęgnacyjne, pomagamy opiekunom psów w pełni cieszyć się każdym dniem spędzonym z pupilem.

Ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoim najlepszym przyjacielem

Sprawdź nasze nowości

  • Które z produktów Halti pomogą nauczyć psa grzecznego chodzenia na smyczy?

    W trakcie nauki chodzenia na smyczy koniecznie może okazać się skorzystanie z dodatkowych szkoleń. Obecne rozwiązania zapobiegające ciągnięciu smyczy przez naszego pupila są dużo efektywniejsze i lepiej dostosowane od tradycyjnych produktów – takich jak obroże zaciskowe czy kolczatki, które mogą spowodować długotrwałe problemy zdrowotne. Szelki treningowe są często wybierane przez opiekunów, których pupile mają silny charakter. Jednak niewłaściwa konstrukcja szelek może tylko pogorszyć problem ciągnięcia smyczy. Szelki treningowe Halti No Pull, redukujące nadmierne napinanie smyczy, zostały tak zaprojektowane, żeby zatrzymać ciągnięcie poprzez kontrolowanie psa na smyczy od przodu lub dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, łączącej możliwość kontrolowania zarówno z przodu, jak i z tyłu. Kagańce treningowe dla psów Halti wykorzystują zasadę kontroli przedniej, prowadząc psa od głowy (podobnie jak te stosowane u koni) i zapewniają najwyższy poziom kontroli w przypadku większych psów lub tych, które silnie ciągną smycz. W tym celu należy użyć smyczy treningowej Halti z podwójnym klipsem, która zapewni większą kontrolę w początkowym okresie szkolenia.

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play