Halti – dla przyjemnych spacerów

Header Company of Animals

Halti – dla przyjemnych spacerów

Header Company of Animals

Psy, które mocno ciągną na smyczy, to problem wielu właścicieli. Aby temu zapobiec, firma Company of Animals ponad 35 lat temu wprowadziła na rynek produkty HALTI. Znajdziesz tu innowacyjne i skuteczne szelki zapobiegające ciągnięciu, obroże uzdowe i wiele innych. W połączeniu z podwójną smyczą treningową Halti nasze produkty zapobiegające ciągnięciu dają najlepsze rezultaty nawet w przypadku silnie ciągnących psów!

Filozofia Company of Animals

Uwielbiamy spędzać czas z naszymi zwierzętami. Prowadzone przez nas Centrum Behawiorystki Zwierząt w Wielkiej Brytanii pomaga nam lepiej poznawać klientów i ich codzienne potrzeby. Dzięki temu możemy łatwiej znaleźć nam rozwiązania odpowiednie dla opiekunów i ich psów – ułatwiając im życie bez uszczerbku dla wyjątkowej osobowości zwierzęcia. Tworząc wysokiej jakości, sprawdzone produkty szkoleniowe i pielęgnacyjne, pomagamy opiekunom psów w pełni cieszyć się każdym dniem spędzonym z pupilem.

Dowiedz się więcej
Ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoim najlepszym przyjacielem

Które z produktów Halti pomogą nauczyć psa grzecznego chodzenia na smyczy?

W trakcie nauki chodzenia na smyczy koniecznie może okazać się skorzystanie z dodatkowych szkoleń. Obecne rozwiązania zapobiegające ciągnięciu smyczy przez naszego pupila są dużo efektywniejsze i lepiej dostosowane od tradycyjnych produktów – takich jak obroże zaciskowe czy kolczatki, które mogą spowodować długotrwałe problemy zdrowotne. Szelki treningowe są często wybierane przez opiekunów, których pupile mają silny charakter. Jednak niewłaściwa konstrukcja szelek może tylko pogorszyć problem ciągnięcia smyczy. Szelki treningowe Halti No Pull, redukujące nadmierne napinanie smyczy, zostały tak zaprojektowane, żeby zatrzymać ciągnięcie poprzez kontrolowanie psa na smyczy od przodu lub dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, łączącej możliwość kontrolowania zarówno z przodu, jak i z tyłu. Kagańce treningowe dla psów Halti wykorzystują zasadę kontroli przedniej, prowadząc psa od głowy (podobnie jak te stosowane u koni) i zapewniają najwyższy poziom kontroli w przypadku większych psów lub tych, które silnie ciągną smycz. W tym celu należy użyć smyczy treningowej Halti z podwójnym klipsem, która zapewni większą kontrolę w początkowym okresie szkolenia.

Który z produktów Halti jest najlepszy dla psa, kiedy nadmiernie ciągnie smycz?

Gama akcesoriów Halti obejmuje pomoce szkoleniowe, na różne sposoby zapobiegające nadmiernemu ciągnięciu smyczy. To, który produkt jest najlepszy, zależy w dużym stopniu od tego, jak silnie pies napina smycz i co najlepiej sprawdzi się w indywidualnym przypadku. Zasadniczo, kagańce treningowe są pierwszym rozwiązaniem do wypróbowania podczas szkolenia psów, wykazujące takie problemy. Natomiast szelki są o wiele łatwiejsze do wprowadzenia. Najważniejszą jednak kwestią jest to, by zachować cierpliwość i konsekwencję podczas kursu. Kiedy pies napina smycz, natychmiast się zatrzymaj. Kontynuuj spacer dopiero wtedy, gdy smycz jest luźna. Na wczesnym etapie szkolenia nagradzaj sukcesy, regularnie dając psu smakołyki, kiedy nie ciągnie smyczy. To zachęci go do spokojnych spacerów. Jako uzupełnienie szkolenia z wykorzystaniem kagańca lub szelek Halti polecamy smycz treningową Halti, która daje większą kontrolę nad psem podczas spaceru.

Co wziąć pod uwagę, wybierając kaganiec dla psa?

Psy noszą kagańce z różnych przyczyn: podczas wizyty u lekarza weterynarii lub fryzjera, podczas szkoleń psów reaktywnych lub nerwowych, lub po to aby uniknąć podjadania odpadków na spacerze. Ponadto w niektórych krajach coraz częściej wprowadza się przepisy nakazujące zakładanie psom określonych ras kagańców w miejscach publicznych. Niezależnie od przyczyny, nasz czworonożny przyjaciel powinien zawsze czuć się bezpiecznie i komfortowo. Kagańce Baskerville firmy Company of Animals gwarantują psu komfort, umożliwiając swobodne picie i dyszenie. Jest to szczególnie ważne, jeżeli zwierzę musi nosić kaganiec przez dłuższy czas. Wiele miękkich kagańców wykonanych z materiału i silikonu na pierwszy rzut oka wydaje się być odpowiednie dla naszych pupili, ale mogą one w istotny sposób zagrażać ich bezpieczeństwu. Jeśli używasz kagańca do zwalczania zachowań agresywnych, ważne jest, aby wybrany przez Ciebie produkt przeznaczony był do tego celu i zapewniał pełne bezpieczeństwo zarówno zwierzeciu, jak i osobom znajdującym się w otoczeniu. Wszystkie kagańce Baskerville przeznaczone są do stosowania u psów reaktywnych. Wspomagają bowiem ich rehabilitację poprzez umożliwienie nagradzania w trakcie szkolenia.

Czym wyróżnia się marka Pet Head?

Pet Head obejmuje szampony łagodzące podrażnienia, zmiękczające odżywki, spreje, odżywcze masła do łap i nawilżane chusteczki do wielu zastosowań. Jedną z kluczowych zalet produktów Pet Head jest ich wyjątkowo przyjemny zapach. to wyróżnia naszą markę na tle innych. Wszystkie receptury Pet Head cechują się zrównoważonych czynnikiem pH, są bardzo łagodne i nie zawierają siarczanów, substancji ropopochodnych ani dietanoloaminy (DEA). Produkty i ich komponenty nigdy nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie artykuły produkowane są w USA, w ekologicznych zakładach certyfikowanych przez FDA (Agencję Żywności i Leków). Nasze wyroby odpowiadają noromom produktów przeznaczonych do użytku przez człowieka, więc Twój pies dostaje to, co najlepsze!