Benek - dbamy o Twojego pupila

Benek - dbamy o Twojego kota

Benek - dbamy o Twojego pupila

Benek - dbamy o Twojego kota

Benek oferuje innowacyjne formuły żwirków dla kotów, spełniające różnorodne potrzeby i oczekiwania. Bezpieczne dla zdrowia kota, są one skuteczne w zatrzymywaniu nieprzyjemnych zapachów i zapewniają maksymalny komfort zarówno dla zwierzaka, jak i jego opiekuna. 

Benek to również gwarancja zdrowego i zbilansowanego żywienia dla Twojego kota. Nasze karmy są starannie opracowane, aby dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wspierając zdrowie i witalność zwierzęcia. Rozumiemy, że preferencje smakowe kotów są różnorodne. Dlatego oferta obejmuje różne smaki karmy, aby zaspokoić wybredne podniebienie każdego kota.

Masz psa? Dla niego też coś mamy! Super Beno to marka wysokiej jakości szamponów dedykowanych pielęgnacji psów, są delikatne dla skóry psa, nie powodując podrażnień, a jednocześnie skutecznie usuwają brud i nieprzyjemne zapachy. Super Beno nie tylko dba o higienę psa, ale także sprawia, że pielęgnacja staje się relaksującym doświadczeniem.

JAK UJARZMIĆ ŁOWCĘ?

Zaspokoić jego apetyt.


Rozpieszczaj swojego kota niezrównanymi doznaniami smakowymi, które mogą zaoferować tylko filety w sosie Super Benek. Prezentowana karma dla kotów, stworzona specjalnie dla kocich smakoszy, przekonuje nie tylko smakiem, ale zachwyca również imponująco wysoką zawartością mięsa wynoszącą 82%.

Filety w sosie Super Benek są nie tylko smaczne, ale także bogate w składniki odżywcze. Inulina jako prebiotyk wspomaga optymalne trawienie.

Sprawdź
Full Benek

Ochrona przed pasożytami 🦟

Odkryj skuteczną ochronę dla Twojego pupila z Super Beno, innowacyjnym rozwiązaniem w walce z pchłami i kleszczami. Nasze krople i obroże na pchły i kleszcze to nie tylko bezpieczeństwo Twojego czworonoga, ale również spokój ducha dla Ciebie. Z Super Beno możesz zapewnić swojemu futrzanemu przyjacielowi ochronę, na którą zasługuje, dzięki starannie dobranym składnikom, które efektywnie zwalczają pchły i kleszcze, zapewniając długotrwałą ochronę. Bezpieczeństwo Twojego pupila jest dla nas priorytetem, dlatego Super Beno zostało przetestowane i zatwierdzone przez weterynarzy, aby zapewnić, że jest bezpieczne dla Twojego psa. Dzięki prostemu systemowi aplikacji, krople Super Beno można łatwo nałożyć na skórę Twojego zwierzaka, zapewniając szybką i efektywną ochronę. Niezależnie od wielkości czy rasy, Super Beno jest odpowiednie dla wszystkich psów, zapewniając im ochronę przed pchłami i kleszczami.