Majowa ZOOPAKA dla TOZ

zoopaka dla TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)


Maj 2024

W maju transport z ZOOPAKĄ zapełnioną potrzebnymi artykułami dla zwierząt dotarł do lokalnych oddziałów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w: Celestynowie, Płocku, Słupsku oraz Ząbkowicach Śląskich. 

Sklep zooplus kontynuuje swoją misję, której nadrzędnym celem jest wsparcie zwierząt w potrzebie oraz dostarczenie niezbędnej materialnej pomocy do ośrodków troszczących się o bezdomne czworonogi. Beneficjentami były zwierzęta, które otrzymały nowe, komfortowe legowiska, funkcjonalne szelki, bardzo potrzebny żwirek i atrakcyjne zabawki, a także cieszyły się smaczną, zdrową karmą i przysmakami.

Zwierzęta, które przebywają w naszym schronisku w miesiącu maju otrzymały karmę mokrą i suchą wysokiej jakości, karmę specjalistyczną, akcesoria oraz żwirek i zabawki. Pomaganie jest łatwiejsze, kiedy wiemy że możemy liczyć na wsparcie. W imieniu naszych podopiecznych ogromnie dziękujemy! – czytamy w podziękowaniu od pracowników i wolontariuszy ośrodka w Słupsku.

Dzięki darom przekazanym przez zooplus nasze zwierzaki mają wygodne legowiska, super zabawki, bezpieczne transporterki a przede wszystkim pełne brzuszki. – dodają przedstawicielu TOZ w Celestynowie.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024
Maj 2024

Podopieczni TOZ z prezentami od zooplus przekazanymi w ramach programu charytatywnego ZOOPAKA (źródło: TOZ)