Jeśli przekąski, to wybieraj tylko te dobre!

Przysmak Barkoo Dental gratis!

Przysmak na każdą okazję!

Przysmaki dla psa

Luty jeszcze nigdy nie był tak pyszny! W tym miesiącu całkowicie skupiamy się na przekąskach.

Przysmaki, które walczą z nudą w domu lub w biurze, przekąski wspierające zdrowie, na przykład codzienną pielęgnację zębów, lub po prostu takie, które rozpieszczają naszych czworonożnych przyjaciół.

Zanurz się w smakowitym świecie przekąsek zooplus. 

Purizon
Rocco
  • OFERTY SPECJALNE
  • NAGRODY
  • ZDROWIE
  • TRENING
  • ZABAWKI NA INTELIGENCJĘ

Wsparcie dla zdrowia

Przekąski to coś więcej niż tylko smakołyki na przerwę między posiłkami. Mogą one w smaczny sposób wspierać codzienną pielęgnację zębów, wspomagać trawienie i korzystnie wpływać na zdrowie Twojego czworonożnego przyjaciela. Mycie zębów jeszcze nigdy nie było tak pyszne!  

Jako nagroda

Przekąski nie tylko umilają długi czas oczekiwania i zachęcają do zabawy. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, na przykład nauczyć psa nowej komendy lub sprawić, że jego zabawa będzie bardziej smakowita. Dla jeszcze większej frajdy można ukryć przekąski w macie węchowej lub piłce na przysmaki. Mamy najsmaczniejsze przekąski na każdą okazję, żeby Twój pupil nigdy się nie nudził. 

Z miłości

Przysmaki dla umilania czasu Waszych czworonogów i rozpieszczania ich tak jak na to zasługują. Smakowita kość lub pasta, która sprawia, że psu cieknie ślina z pyska. Mamy pyszne przekąski - dla dużych i małych. Bo jak wszyscy wiemy, droga do psiego serca wiedzie przez jego żołądek. 

PepeBarkoo Dental SnacksAż ślinka cieknie!

Dzięki pysznym przekąskom dentystycznym Barkoo moja pielęgnacja zębów jest wyjątkowo smaczna! 8-ramienny kształt redukuje płytkę nazębną i wspiera higienę jamy ustnej. Zawsze mam ze sobą kilka sztuk dla znajomych z biura - na wypadek spontanicznego spotkania. Zabawa i pielęgnacja w jednym - Barkoo!

Przejdź do produktu
WallyRolki ze skóry wołowej z wypełnieniem3...2...1...żujemy!

Połączenie 3 w 1 skóry wołowej, żwaczy i pyz wołowych zapewnia przyjemność żucia i doskonały smak. Podczas spotkań zdarza mi się żuć wyjątkowo szybko, żeby załapać się na drugą rurkę. Bez zbóż, bez cukru i wzmacnia zęby - przekąska idealna!

Przejdź do produktu

*Szczegóły oferty

Obowiązuje do 28.02.2023 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Minimalna wartość zamówienia wynosi 99 zł. Na jedno zamówienie można zrealizować tylko jeden kod kuponu. Nie można łączyć z innymi kodami kuponów.