Razem pomagamy zwierzętom dotkniętym pożarami w Grecji

Pomagamy zwierzętom dotkniętym pożarami w Grecji!

Niestety tego lata pożary przetoczyły się przez Grecję, a w tej niszczycielskiej fali ucierpiały także zwierzęta. Niezliczona ilość zwierząt dzikich i domowych została zraniona, pozbawiona dachu nad głową i pożywienia. Ból, jaki muszą znosić, napełnia nasze serca smutkiem, ale wspólnie dysponujemy mocą, aby coś zmienić.

W sierpniu rozpoczęliśmy zbieranie darowizn w postaci zooPunktów na pomoc zwierzętom dotkniętym pożarami w Grecji. Wasza niesamowita hojność i współczucie przyczyniły się do osiągnięcia ogromnego wyniku!

Z radością informujemy, że po zebraniu Waszych datków i ich podwojeniu, zebraliśmy łącznie:

210 687,90 zł

Ta ogromna suma zostanie teraz wykorzystana, zapewniając bezpośrednią pomoc potrzebującym greckim zwierzętom dzięki naszej współpracy z Animal Action Greece. Twój wkład zapewni niezbędne zasoby, opiekę medyczną, schronienie i nadzieję zwierzętom, które znalazły się w tak tragicznych okolicznościach.

Składamy serdeczną wdzięczność każdemu z Was za wkład, pasję i wiarę w to przedsięwzięcie. Razem pokazaliśmy siłę jedności, czyniąc świat lepszym miejscem dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Darowizny trafią do następującej organizacji:


Animal Action Greece

Animal Action Greece
Animal Action Greece, znany również jako GAWF (Greek Animal Welfare Fund), jest najdłużej działającą organizacją zajmującą się pomocą zwierzętom, działającą w Grecji. Praca Animal Action Greece rozpoczęła się w 1959 roku i od tego czasu oferuje pomoc bezpańskim zwierzętom, zwierzętom pracującym, zwierzętom towarzyszącym i każdemu potrzebującemu zwierzęciu. Głównym celem organizacji jest ochrona i pomoc zwierzętom w Grecji przed nadużyciami i torturami. Życie niezliczonych zwierząt zostało poprawione dzięki ich pracy. Każdego roku pomagają niezliczonym organizacjom i schroniskom dla zwierząt w całym kraju. Animal Action Greece wierzy w znalezienie trwałych rozwiązań problemów związanych z dobrostanem zwierząt w Grecji, a to, co osiągnęli do tej pory, jest tego najlepszym dowodem!

Nasza obietnica jakości

Sprawdzone marki
Od miłośników zwierząt dla miłośników zwierząt
Bogaty wybór - coś dla każdego