Czy chcesz dołączyć do naszej rodziny?

Chcemy poznać Twojego zwierzaka! Obok zdjęcia psa (Lucky), kota (Oscar) i królika (Fluffy)

zooplus chce towarzyszyć Tobie i Twojemu najlepszemu przyjacielowi!

Załóż profil swojemu zwierzakowi, a będziesz otrzymywać informacje i spersonalizowane rekomendacje, życzenia urodzinowe i ekskluzywne promocje dla Twojego pupila.

Nie zapomnij zaakceptować warunków formularza podczas tworzenia profilu swojego pupila oraz zapisać się do newslettera zooplus, aby niczego nie przegapić.

Jak zacząć i cieszyć się benefitami?

1. Zaloguj się na swoje konto "Mój zooplus"; 2. Uzupełnij profil swojego zwierzaka i zapisz się do newslettera zooplus; 3. Ciesz się spersonalizowanymi rekomendacjami dla Twojego pupila!

Zobacz jak wiele można zyskać dzięki założeniu profilu swojego pupila:

Tort urodzinowy ze świeczkamiUrodziny

Otrzymuj życzenia urodzinowe dla swojego ukochanego pupila

KuponyEkskluzywne promocje

Otrzymuj ekskluzywne kupony i oferty specjalne

NiespodziankiWięcej niespodzianek

Nie możemy powiedzieć Ci wszystkiego... Zarejestruj swojego zwierzaka i bądź na bieżąco!

UWARUNKOWANIA PRAWNE

Aby otrzymywać ekskluzywne promocje, oferty, nagrody i życzenia urodzinowe, oparte na danych udostępnionych przy tworzeniu profilu zwierzaka, użytkownik musi być zapisany do newslettera zooplus i założyć profil zwierzaka w swojej strefie osobistej zooplus, akceptując jednocześnie prawa do własności intelektualnej i prawo do wykorzystywania danych zwierzaka.

URODZINY

Użytkownik otrzymuje życzenia urodzinowe w dniu urodzin swojego zwierzaka, jeśli wpisze datę urodzin w profilu zwierzaka. Dodatkowo użytkownik otrzymuje prezent urodzinowy dla swojego zwierzaka. Jeśli użytkownik ma w profilu więcej niż jedno zwierzę, otrzyma tylko jeden prezent urodzinowy dla pierwszego zwierzęcia, które ma urodziny w danym roku.

Aby otrzymać życzenia urodzinowe i prezent, użytkownik musi być zapisany do newslettera zooplus i zaakceptować warunki dotyczące prawa własności intelektualnej i prawo do wykorzystywania danych zwierzaka.

Prezent urodzinowy może być zrealizowany do 60 dni po otrzymaniu e-maila w sklepie, w którym został założony profil zwierzęcia.

Prezent może być wykorzystany tylko raz na jednego użytkownika w ciągu roku, niezależnie od tego, czy użytkownik zmieni datę urodzin po otrzymaniu prezentu urodzinowego. W przypadku śmierci zwierzęcia (zwierząt), użytkownik nie otrzyma bonu na zmarłe zwierzę (zwierzęta). Prezent urodzinowy zostanie wtedy przekazany na kolejne żyjące jeszcze zwierzę, które ma urodziny w danym roku, jeśli użytkownik nie otrzymał już prezentu urodzinowego w danym roku. Zooplus zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdej chwili zmian lub uzupełnień do warunków uczestnictwa, nagród lub innych procesów opisanych w warunkach uczestnictwa w programie prezentów urodzinowych.