Otyłość u zwierząt domowych: wskazówki dla właścicieli

Psy i koty mają też coraz częściej tendencję do nadwagi. Może to mieć wiele różnych przyczyn i konsekwencji. Jeśli masz wrażenie, że Twój zwierzak może mieć nieco za dużo na wadze lub chciałbyś dowiedzieć się, jak możesz pomóc swojemu pupilowi zrzucić zbędne kilogramy, to na kolejnych stronach znajdziesz porady i wskazówki na temat nadwagi u psów i kotów.

Nasze rekomendacje

Royal CaninRoyal Canin Light Weight CareTeraz do 15% zniżki!

Royal Canin Light Weight Care to zbilansowana karma dla dorosłych kotów z nadwagą. Formuła pomaga regulować apetyt kota, a tym samym jego wagę. Ponad 90% kotów osiąga zdrowszą masę ciała w ciągu 8 tygodni.

Do oferty
Concept for Life Veterinary Diet Weight ControlConcept for Life Veterinary DietWeight Control

Skuteczna kontrola wagi Twojego pupila. Concept for Life Veterinary Diet Weight Control to specjalnie opracowana pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych psów, optymalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych psów z otyłością i cukrzycą.

Do oferty
AccessoiresAkcesoria10% zniżki!

Odkryj teraz idealne produkty dla swojego zwierzaka i zaoszczędź 10% na akcesoriach od Modern Living, Tiaki, Nomad Tales i Natural Paradise.

Do oferty
Concept for LifeConcept for Life Veterinary DietWeight Control

Skuteczna kontrola wagi Twojego pupila. Concept for Life Veterinary Diet Weight Control to specjalnie opracowana pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych kotów. Jest optymalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kota z otyłością i cukrzycą.

Do oferty