Dzięki Tobie i innym klientom, którzy w 2019 roku wzięli udział naszej świątecznej akcji, każda z poniższych organizacji otrzymała od nas 8249,06 złotych. Poniżej przeczytasz, czym zajmują się obdarowane przez nas fundacje i stowarzyszenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na wybrane logo.

KOT KOT – Koty Otoczone Troskąkujawsko-pomorskie

Kocia fundacja z siedzibą w Toruniu. Działa od 2005 roku. Rocznie pomaga kilkuset kotom wolnożyjącym – m. in. prowadzi Koci Szpitalik i szuka nowych domów dla zaopiekowanych i oswojonych kociaków.

Ptaki Polskie Ptaki Polskiepodlaskie

Ogólnopolska fundacja działająca na rzecz dzikich ptaków Polski. Edukuje w zakresie ochrony przyrody. Zrzesza wolontariuszy chcących przeciwdziałać zmianom klimatycznym i zanieczyszczeniu środowiska.

Psia KośćPsia Kośćzachodniopomorskie

Fundacja założona przez wolontariuszy ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Dochody z działalności fundacji przeznaczane są m.in. na potrzeby zwierzaków czekających tam na nowy dom.

Przyjazna ŁapaPrzyjazna Łapalubelskie

Fundacja działa na terenie Puław i okolic. Zajmuje się ochroną zwierząt – w szczególności skrzywdzonych psów. Edukuje, prowadzi interwencje, wspiera lokalne schronisko i pomaga opiekunom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Stowarzyszenie Pomocy KrólikomStow. Pomocy Królikompomorskie

Ogólnopolska fundacja, która działa wszędzie tam, gdzie tylko znajdą się chętni wolontariusze. Jej powołaniem jest niesienie pomocy bezdomnym i potrzebującym królikom oraz szukanie im nowych szczęśliwych domów.

Fundacja FelineusFelineuspodkarpackie

Rzeszowska fundacja z wielkim sercem do potrzebujących kotów. Przez ponad pięć lat działalności przez domy tymczasowe organizacji przewinęło się ponad 1400 zwierzaków, z których większość znalazła nowy dom.

Jamniki NiczyjeJamniki Niczyjeśląskie

Organizacja, której patronuje jamniczka Agatka, pomaga przede wszystkim skrzywdzonym przez los jamnikom. Nie odmawia jednak wsparcia także innym zwierzętom z całej Polski. Szuka im domów i przeprowadza interwencje.

Warta GoldenaWarta Goldenamazowieckie

Wolontariusze fundacji pochodzą z różnych części Polski. Docierają do „goldziaków” znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji i potrzebie. Docelowo szukają im stałych domów, ale wcześniej im pomagają dojść do zdrowia.

AFN AFN warmińsko-mazurskie

Fundacja z siedzibą w Ostródzie. Powstała w 2006 roku. Dzięki pracy wolontariuszy i datków ludzi dobrej woli wspiera działalność lokalnego schroniska oraz poprawia los wszystkich zwierząt, o których krzywdzie się dowiaduje. 

JA PACZE SERCEMJA PACZE SERCEMwielkopolskie

„Japaczowa” rodzina wspiera „ślepaczki” w całej Polsce. Fundacja pomaga przede wszystkim tym kotom, które mają problemy ze wzrokiem lub są zupełnie niewidome. Leczy je i szuka im kochających opiekunów.

Przytul KotaPrzytul Kotałódzkie

Fundacja wspiera bezdomne, zabiedzone, często schorowane koty, snujące się samotnie po ulicach. W specjalnie przygotowanej Mruczarni otacza je opieką i tworzy bezpieczne miejsce, w którym mogą czekać na nowy, kochający dom.

Fioletowy PiesFioletowy Piesopolskie

Organizacja prowadzi interwencje i przyjmuje pod swoje skrzydła zwierzęta, które miały mniej szczęścia w życiu – m.in. te porzucone w wakacje. Tu mogą liczyć na schronienie w DT i pomoc w poszukiwaniu nowej rodziny.

Oleśnickie BidyOleśnickie Bidydolnośląskie

Fundacja prowadzi adopcje odratowanych zwierząt – wirtualne oraz rzeczywiste. Organizuje szkolenia, kwesty, a także pozyskuje do współpracy partnerów, tak aby stale móc poszerzać zasięg swoich działań.

KastorKastorświętokrzyskie

Fundacja prowadzi liczne programy pomocowe i edukacyjne, których celem jest ogólna poprawa losu zwierząt oraz zmniejszenie liczby bezdomniaków. Należą do nich m.in. akcja Napełnij Miseczkę, akcja Buda i akcja Sterylizacja.

Przygarnij KrólikaPrzygarnij Królikamałopolskie

Krakowska fundacja, która pomaga potrzebującym królikom w całej Polsce. Opiekuje się bezdomnymi zwierzętami, szuka im nowych domów, a także prowadzi działalność edukacyjną w zakresie prawidłowej opieki nad królikami.

Inicjatywa dla ZwierzątInicjatywa dla Zwierzątlubuskie

Stowarzyszenie z siedzibą w Zielonej Górze. Zarządza tamtejszym schroniskiem i dwiema innymi placówkami. Od 2004 roku działa na rzecz zwierząt w potrzebie zgodnie z hasłem: "Przywracamy zwierzętom wiarę w ludzi".