Nowości polecanych przez nas marek

Polecane przez nas marki
Kot
Pies

Kto stoi za polecanymi przez nas markami?

Otóż to firmy odnoszące sukcesy, które produkują głównie w swoich lokalizacjach w Europie i używają składników pochodzących z lokalnych upraw. Opowiadają się za zdrową, zróżnicowaną karmą dla zwierząt i biorą odpowiedzialność za ludzi, zwierzęta i środowisko. Wnoszą cenny wkład we wspólne życie ludzi i zwierząt.

Wykorzystują swoją długą tradycję i rozległą wiedzę specjalistyczną do produkcji najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych, biorąc pod uwagę wiele aspektów zrównoważonego rozwoju. Wytwarzają produkty, którym właściciele zwierząt domowych mogą zaufać!

Dowiedz się więcej o naszych polecanych firmach i ich markach tutaj i zaoszczędź do 25% na wybranych artykułach.

Najwyższa jakośćNajwyższa jakośćPolecane marki

... wytwarzają zdrowe i wartościowe produkty zgodnie ze standardami bezpieczeństwa żywności. Produkty charakteryzują się stałym monitorowaniem pochodzenia surowców oraz brakiem sztucznych dodatków. Delikatne procesy produkcyjne zapewniają, że składniki zachowują swoje naturalne składniki odżywcze.

Tradycja i wiedzaTradycja i wiedzaPolecane marki

... to w większości firmy rodzinne, które produkują w miejscu, w którym powstały. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i produkcji zgodnie z najnowszymi standardami naukowymi oferują najlepszą karmę dla Twojego pupila - na każdym etapie jego życia oraz dla jego specyficznych potrzeb.

Zrównoważony rozwójZrównoważony rozwójPolecane marki

... dbają o środowisko. Obejmuje to produkcję neutralną pod względem emisji CO2, korzystanie z odnawialnych źródeł energii, a także zrównoważone wykorzystywanie surowców z regionalnego rolnictwa oraz materiałów wtórnych używanych do produkcji opakowań.