Marsz Azylanta w Krakowie: Święto Miłości do Zwierząt z zooplus

Marsz Azylanta baner

25 maja 2024 po raz kolejny zoolus miał przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w organizowanym w Krakowie Marszu Azylanta.

Jest to impreza promująca ideę adopcji psów i kotów z krakowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, z którym zooplus współpracuje już od wielu lat, co miesiąc przekazując pomoc materialną w postaci karmy i akcesoriów dla zwierząt.

Impreza okazała się dużym sukcesem! W samym pochodzie bulwarami wiślanymi, w bliskim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu, udział wzięło kilkuset właścicieli psów, których uroczyście prowadził Prezydent Miasta Krakowa – Aleksander Miszalski. Przemarsz dotarł następnie do głównej sceny, gdzie odbyły się obchody całego święta. Nie zabrakło licznych konkursów, pokazów i innych atrakcji. Na uczestników marszu czekały także liczne stoiska promocyjne, wśród nich zooplus. 

Na naszym stoisku edukowaliśmy opiekunów psów i kotów na temat prawidłowego żywienia ich podopiecznych, rozdawaliśmy próbki najwyższej jakości produktów Wolf of Wilderness & Purizon dostępnych w zooplus a także zachęcaliśmy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu.

Na wszystkich chętnych czekała także na stoisku zooplus profesjonalna sesja zdjęciowa ze swoim pupilem, a także kącik rysunkowy dla dzieci, z którego chętnie korzystali najmłodsi odwiedzający.

Podczas całego dnia imprezy rozdaliśmy prawie 1000 pakietów promocyjnych dla psów i kotów, rozmawialiśmy z setkami opiekunów psów i kotów. Podczas oficjalnego wystąpienia na scenie, Katarzyna Filimowska, Sales & Marketing Manager w zooplus, opowiadała uczestnikom Marszu, w jaki sposób zooplus wspiera organizacje charytatywne w Polsce, i jak każdy z Klientów naszego sklepu, robiąc nawet najmniejsze zakupy, może sam pomagać uczestnicząc w programie Zapunktuj pomocą.

Mamy nadzieję, że za rok również będziemy mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym święcie!

Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia
Marsz Azylanta zdjęcia