Produkty dla gryzoni i małych zwierząt

Baner

Wybierz pokarm dla swojego zwierzaka:

Króliki miniaturoweKróliki miniaturowe
Świnki morskieŚwinki morskie
ChomikiChomiki
SzczurySzczury
SzynszyleSzynszyle
Myszy i myszoskoczkiMyszy i myszoskoczki
KoszatniczkiKoszatniczki
FretkiFretki

Ogromny wybór akcesoriów i pokarmu dla małych zwierząt na zooplus.pl

Internetowy sklep dla małych zwierząt zooplus posiada szeroki asortyment karm dla gryzoni i innych małych zwierząt oraz akcesoriów dla królików, myszy, szczurów, szynszyli, koszatniczek i wielu innych.

Wyposażenie na miarę wielkich potrzeb małych zwierząt

Obok psów i kotów, małe zwierzęta należą do najpopularniejszych zwierząt domowych. Oferta zooplus dla małych zwierząt obejmuje akcesoria dla królików, świnek morskich i chomików, a także dla szczurów, fretek i koszatniczek. Szczególne piękno małych zwierząt polega na tym, że są one bardzo społecznymi zwierzętami i żyją w grupach. Małe zwierzęta różnią się znacznie od psów i kotów pod względem zakwaterowania i jedzenia, a co za tym idzie wymagają innego wyposażenia i pokarmów, dostosowanych do ich specjalnych potrzeb.

Jak znajdę odpowiednie pożywienie dla mojego pupila?

Pokarm dla gryzoni i małych zwierząt – radość chrupania dla każdego

Małe zwierzęta są szczególnie wrażliwe na pokarm i otoczenie, dlatego wartościowa karma to podstawa żywienia dla Twojego milusińskiego. W zooplus każde małe zwierzę otrzymuje odpowiednią karmę – od królika miniaturowego po myszkę. Dla zwierząt ze specjalnymi wymaganiami zooplus oferuje paszę dla gryzoni i małych zwierząt w jakości bio, bezzbożową i granulowaną. Karmy dla gryzoni są specjalnie komponowane tak, by zaspokajały potrzeby różnych rodzajów gryzoni.

Przysmaki dla gryzoni – najmniejsi też chcą być rozpieszczani

Jeśli myślisz, że tylko koty i psy ucieszą się z pysznej przekąski, to jesteś w dużym błędzie. Małe zwierzęta i gryzonie także ucieszą się wielce z nagrody, takiej jak na przykład pyszne, specjalnie dla nich skomponowane krakersy lub dropsy. Pamiętaj, że aby zapewnić im zdrową i zrównoważoną dietę, należy wzbogacić ich codzienny jadłospis także o suplementy diety, ważne witaminy, minerały, zioła i rośliny.

Sianko i podściółka  – naturalne utrzymanie i pożywienie

By gryzonie utrzymywane były w odpowiedni sposób, ważna jest odpowiednia ściółka i siano. Jedzenie sianka służy równomiernemu ścieraniu się zębów gryzoni, dlatego zawsze powinno ono znajdować się w ich klatkach. Dzięki ściółce z kolei utrzymasz higienę i czystość w klatce. Jednak ściółka ściółce nierówna! Istnieje wiele rodzajów materiałów ściółkowych i gniazdowych, na przykład ściółka drewniana, ściółka ze słomy, ściółka konopna lub ściółka kukurydziana. W sklepie zooplus dla gryzoni znajdziesz odpowiedni materiał dla każdego małego czworonożnego przyjaciela.

Jakiego wyposażenia potrzebuje małe zwierzątko?

Klatki dla gryzoni  i innych małych zwierząt

Klatki w przypadku małych zwierząt wykorzystywane są nie tylko jako opcja transportu, ale także jako przestrzeń życiowa i miejsce do spania. Dla każdego gatunku istnieją specjalnie zaprojektowane klatki. Sprawdź naszą ofertę klatek skategoryzowaną według gatunków małych zwierząt.

Wybiegi i kojce  – blisko natury

Z kojcem lub wybiegiem umożliwisz swojemu królikowi czy gryzoniowi bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Będzie on mógł wówczas w pełni cieszyć się słoneczną pogodą i świeżą trawą. Dzięki dużemu wyborowi różnego rodzaju kojców i wybiegów (rozmiar, konstrukcja, materiały) w zooplus każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego małego zwierzęcia.

Akcesoria do klatek – odpowiednie wyposażenie komfortowego domku dla gryzonia

Najczęstszym powodem ciągłego podgryzania klatki jest najprawdopodobniej nuda! Dzięki szerokiemu asortymentowi zabawek na zooplus możesz teraz zapewnić swoim gryzoniom ekscytujące i odpowiednie zabawki oraz inne niezbędne akcesoria do klatek.

Czego opiekun małego zwierzęcia jeszcze potrzebuje w codzienności z pupilem?

Pielęgnacja małego zwierzęcia – wszystko wokół higieny i zdrowia Twojego pupila

Podobnie jak u wszystkich dużych, tak i u wszystkich małych zwierząt należy dbać o higienę i wykonywać im zabiegi pielęgnacyjne oczu, uszu lub sierści i pazurów. Jeśli Twój pupil ma problemy z różnymi pasożytami, używaj specjalnych produktów do ich zwalczania.

Zabawki dla gryzoni i torby transportowe – również dla tych najmniejszych

Każdy, kto myśli, że małe zwierzęta są leniwe lub ospałe, może się nieźle zadziwić. Małe zwierzęta są znacznie bardziej aktywne niż myślisz. Wypróbuj jedną z naszych zabawek i przekonaj się. Jeśli musisz pokonać dłuższe dystanse, transporter to odpowiednie akcesorium dla Twojego małego, czworonożnego przyjaciela. W razie konieczności odbycia podróży lub wizyty u zaufanego lekarza weterynarii torba transportowa zapewni pupilowi bezpieczne schronienie w czasie podróży. W sklepie zooplus znajdziesz transportery dla zwierząt w różnych rozmiarach.

Dlaczego opłaca się kupować w internetowym sklepie dla małych zwierząt zooplus?

W sklepie dla małych zwierząt zooplus znajdziesz bardzo bogatą ofertę karm i akcesoriów dla gryzoni i innych małych zwierząt. Od podstawowego wyposażenia po produkty specjalne spełniające najwyższe wymagania – oferujemy bardzo duży wybór artykułów dla gryzoni i królików w uczciwych i przystępnych cenach. Zamów swoje ulubione produkty o minimalnej łącznej cenie 99 zł, a dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi zupełnie za darmo. Przejrzyj naszą ofertę już teraz!

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego internetowego sklepu dla gryzoni i małych zwierząt. Często organizujemy różne promocje na wiele produktów. Sprawdź też kody rabatowe zooplus. Zapraszamy do zapisania się do Newslettera  oraz polubienia naszego profilu na Facebooku. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z obniżkami cen i innymi ciekawostkami.