Hill's PRESCRIPTION DIET dla psów i kotów

Hill's Prescription Diet

Czasem diagnoza wszystko zmienia. Kiedy lekarz weterynarii zaleca podawać zwierzęciu specjalną karmę, Hill's PRESCRIPTION DIET pomoże Twojemu pupilowi wrócić do zdrowia.


Problemy z trawieniem

i/d, Gastrointestinal Biome
i/d, Gastrointestinal Biome

Pomaga rozwiązać problemy trawienne i niestrawność u psów i kotów. Spożywanie karmy może przyczynić się do wyregulowania pracy żołądka i jelit, a tym samym przywrócić zwierzętom dobre samopoczucie i zdrowie.

Nadwrażliwość pokarmowa

z/d, d/d, Derm Defense
z/d, d/d, Derm Defense

Karma przygotowana tylko z jednym hydrolizowanym białkiem zwierzęcym, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej na pokarm.

Alergie środowiskowe

Alergie środowiskowe
Derm Complete, d/d

Wspomaga budowanie i wzmacnianie bariery skórnej psa, która pełni rolę ważnego organu ochronnego. W ten sposób można zmniejszyć niepożądane reakcje na alergeny środowiskowe.

Choroby dróg moczowych

Choroby dróg moczowych
c/d, u/d, s/d

Wspomaga zdrowie układu moczowego u psów i kotów. Dostępna jest również specjalna formuła dla kotów, która jednocześnie radzi sobie z problemami z drogami moczowymi i stresem.

Kontrola i redukcja masy ciała

Kontrola i redukcja masy ciała
Metabolic, r/d, w/d

Wspomaga utratę oraz utrzymanie odpowiedniej wagi u zwierząt z nadwagą. Dostępna jest również specjalna formuła do jednoczesnego kontrolowania wagi i problemów ze stawami.

Problemy ze stawami

Problemy ze stawami
j/d

Potwierdzono badaniami klinicznymi, że spożywanie tej karmy pomaga czworonogom lepiej chodzić, biegać i bawić się oraz ułatwia wchodzenie po schodach, łagodząc ból stawów i zapewniając wsparcie chrząstki stawowej.

Choroby nerek

Choroby nerek
k/d

Może pomóc spowolnić postęp choroby nerek u psa lub kota. Ponadto dostępna jest specjalna formuła dla kotów, która pomaga w chorobach nerek i problemach z poruszaniem się.

Diabetes mellitus

Diabetes mellitus
w/d, m/d

Wsparcie leczenia cukrzycy oraz pomoc w osiągnięciu i utrzymaniu zdrowej, idealnej wagi, aby Twój pupil czuł się w pełni komfortowo.

Choroby zębów

Choroby zębów
t/d

Ogranicza powstawanie płytki nazębnej, przebarwień i kamienia nazębnego dzięki opatentowanej kompozycji włókien, która zapobiega kruszeniu się powierzchni zębów i oczyszcza ją.

Wzmocnienie i regeneracja

Rekonwalescencja
a/d

Intensywna pielęgnacja zwierząt po ciężkich chorobach, wypadkach lub zabiegach chirurgicznych w celu szybkiego powrotu do zdrowia i wzmocnienia odporności.

Nieprawidłowa praca tarczycy

Nieprawidłowa praca tarczycy
y/d

Kliniczne badania dowiodły, że regularne spożywanie karmy przyczynia się do uregulowania pracy gruczołu tarczycy i tym samym holistycznie wpływa na samopoczucie kota.

Problemy z wątrobą

Problemy z wątrobą
l/d

Klinicznie udowodniono, że spożywanie tej karmy ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie psów z upośledzoną lub zmniejszoną czynnością wątroby.

Oznaki starzenia się

Oznaki starzenia się
b/d

Wspiera lepszy sen, zmniejszyć ilość nieczystości w domu oraz poprawić interakcje społeczne.

Hill's SCIENCE PLAN Produkty dla psa i kota
Hill's przysmaki dla psów

Dzięki nauce możemy odmieniać życie

Opracowana przez naukowców karma Hill’s odpowiada na zmieniające się potrzeby dietetyczne zwierząt. W pracy nad nią brało udział ponad 220 weterynarzy, doktorów dietetyki i naukowców zajmujących się żywieniem. Polecana przez lekarzy weterynarii karma Hill’s spełnia indywidualne potrzeby zwierząt.

Światowe centrum Pet Nutrition Hill's to miejsce, gdzie opiekujemy się ponad 900 psami i kotami, które pomagają nam lepiej zrozumieć biologię zwierząt i odpowiednio zoptymalizować składniki naszych karm, aby zapewnić Twojemu pupilowi jak najlepszą jakość życia.

Prowadzony przez Hill's program Food, Shelter & Love pomógł ponad 12 milionom schroniskowych psów znaleźć prawdziwe domy. W ramach tej inicjatywy współpracujemy z ponad 1000 schronisk z całego świata, którym przekazaliśmy już karmę o wartości ponad 284 milionów euro.