Bezzbożowe karmy dla kota

Rabat 10% na bezzbożową karmę dla kota z kodem kuponu: BEZZBOZOWE-10

Odkryj korzyści płynące z bezzbożowej diety!

Większość karm zawiera dużą ilość zbóż i węglowodanów, które mogą być ciężkostrawne dla kotów. Nasze starannie wyselekcjonowane bezzbożowe karmy są lekkostrawne, smaczne i pełne pysznego mięsa - wszystko, czego kot potrzebuje aby mieć dużo energii, lśniącą sierść i zero problemów z brzuszkiem!

Bezzbożowe 10% zniżki z kodem: BEZZBOZOWE-10

10% zniżki na produkty bezzbożowe

Promocja obejmuje tylko wybrane marki.*

BEZZBOZOWE-10

Kod kuponu obowiązuje do 11.03.2024 włącznie. Na jedno zamówienie można zrealizować tylko jeden kod kuponu.

Karma sucha dla kotaKarma sucha dla kota
Karma mokra dla kotaKarma mokra dla kota
Przysmaki dla kotaPrzysmaki dla kota

Nasze ulububione marki

Wild Freedom
Purizon
Greenwoods
Rosie's Farm
Smilla
Feringa
Catessy
Concept for Life
  • Karma sucha
  • Karma mokra
  • Przysmaki

😺 Nasze zwierzaki zooplus polecają:

Yoshi testujePolowanie czas zacząć 🐈Wild freedom

Ze wszystkich suchych karm w zooplus, Wild Freedom po prostu smakuje mi najbardziej. Zawiera dużo smacznego mięsa mięśniowego i jest wyprodukowana bez zbóż i innych sztucznych dodatków. Mama zawsze bardzo zwraca uwagę na wysokiej jakości skład w mojej diecie!

Wypróbuj teraz
Testowanie Harrie'goAaaaaa - wszystko tu proszę 😸Concept for Life
Karma Concept for Life All Cats dzięki swoim składnikom ma wspierać zdrową skórę i zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego. Przede wszystkim, jak dla mnie, smakuje naprawdę dobrze! Ale chętnie pokażę Wam moje zęby, jeśli chcielibyście się przekonać!
Wypróbuj teraz
PurizonMr. Clooney na wybiegu 🌟Purizon Adult

Purizon Adult 6 x 400g - bez zbóż. Tak smaczne, że nawet ja nie mogę się im oprzeć! Te wysokobiałkowe receptury o niskiej zawartości węglowodanów występują w wielu smakach, dzięki czemu w mojej misce nigdy nie jest nudno.

Wypróbuj teraz

*Warunki promocji

Obowiązują warunki promocji. Kod kuponu obejmuje wybrane karmy bezzbożowe i jest ważny do 11.03.2024 r. do godziny 22:59. Nie dotyczy korzystnych pakietów. Na jedno zamówienie można zrealizować tylko jeden kod kuponu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany daty zakończenia promocji. Zdjęcia użyte w tej promocji mają charakter poglądowy i nie stanowią wiążącej oferty.

Oferta dotyczy produktów bezzbożowych następujących marek: Wild Freedom, Purizon, Greenwoods, Rosie's Farm, Smilla, Feringa, Catessy, Concept for Life, Concept for Life VET.

Dobór produktów nie jest ostatecznie wiążący, przed zakupem prosimy o sprawdzenie składu wybranego artykułu na stronie internetowej, aby upewnić się, że nie ma w nim zbóż.