Cosma karma mokra

2022_11_Cosma_Soup_New_Varieties_PL

Czysty smak i mnóstwo miłości!

Każdy odpowiedzialny opiekun kota przywiązuje wagę do wysokiej jakości pożywienia dla swojego pupila. Karmy marki Cosma to świetne rozwiązanie: są produkowane w 100% z naturalnych składników, wyróżniają się bardzo wysoką zawartością mięsa lub ryby i nie zawierają żadnych dodatków. Ta karma klasy premium stanowi istną inspirację nie tylko dla kotów, lecz także dla ludzi. Wyrafinowane receptury przekonują nawet wymagające kocie podniebienia i w naturalny sposób podkreślają czysty smak wybranych składników. Podaruj swojemu kotu pożywienie zgodne z dobrostanem jego gatunku!

Cosma Original

Cosma Original to wysokiej jakości karma mokra klasy premium dla dorosłych kotów, przyrządzona z soczystego mięsa lub delikatnych filetów rybnych. Każdy wariant zawiera tylko jedno źródło białka w smakowitej galarecie. Oferowana karma uzupełniająca z naturalnych składników wysokiej jakości nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników, dzięki czemu zapewnia Twojemu kotu niepowtarzalne doznania smakowe i pożywienie zgodne z dobrostanem jego gatunku.

Cosma Asia

Karma Cosma Asia powstaje z dużej ilości świeżego, soczystego mięsa, delikatnej ryby lub wyśmienitych owoców morza w smakowitej galarecie, z odrobiną egzotycznego ryżu. Każdy wariant zawiera dwa lub więcej źródeł białka. Oferowana, czysta, filetowa karma uzupełniająca z naturalnych składników wysokiej jakości nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników, dzięki czemu zapewnia Twojemu kotu pożywienie zgodne z dobrostanem jego gatunku i niepowtarzalne doznania smakowe.

Cosma Nature

Cosma Nature to naturalna, filetowa karma premium dla kotów, o bardzo wysokiej zawartości mięsa lub ryby na poziomie 75%. Wszystkie składniki zostały poddane delikatnej obróbce podduszania w sosie własnym. Oferowana, czysta karma uzupełniająca nie zawiera żadnych dodatków, zapewnia pożywienie zgodne z dobrostanem gatunku i nawet wybrednym kotom dostarcza wyjątkowe doznania smakowe.

Cosma Soup

Cosma Soup z wykwintnego mięsa lub ryby w wyśmienitym bulionie pozwala Twojemu kotu delektować się posiłkiem, a zarazem dostarcza do jego organizmu odpowiednią ilość płynów. Ta bezzbożowa zupka powstaje z naturalnych składników i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Prawdziwa rozkosz dla oka i podniebienia także dla Twojego czworonożnego łasucha!