🎁 Sprawdź komu pomagamy

Podwójna radośc na święta. Kupuj i pomagaj bezdomniakom!

Każdego tygodnia pomagamy innym fundacjom! 

Fundacja Kocia Dolina

Fundacja Kocia Dolina

"Ratując jednego kota nie ocalisz całego świata, ale ocalisz cały świat dla tego kota". Fundacja Kocia Dolina ratuje dla kotów cały ich świat: przygarnia, szuka odpowiedzialnych domów, dokarmia koty bezdomne. Nieustannie prowadzi akcję sterylizacji kotów wolnożyjących, by zapobiegać narodzinom niechcianych kociąt. Dzięki działaniom Fundacji do domów adopcyjnych trafiło już ponad 600 kotów!

Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Organizacja działa od 2010 roku, pomagając zwierzętom bezdomnym oraz zaniedbanym prowadząc schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kłodzku. Głównym celem fundacji jest przywracanie zwierząt do zdrowia oraz znajdywanie im domów stałych, w których mogą zacząć żyć pełnią życia. 

Fundacja Kotella

Kotella

Działania fundacji Kotella skupiają się głównie na kotach wolnożyjących, a więc na zapewnianiu godnych warunków do bytowania, opiece weterynaryjnej, leczeniu chorób przewlekłych, kastracja kotów oraz sterylizacja kotek, aby zapobiec bezdomności, okrucieństwu i wyrzucaniu niechcianych zwierząt, karmieniu kotów, szukaniu domów osobnikom, które są przygotowane do życia w domu. Fundacja wynajmuje również pomieszczenia, w których starają się stworzyć domowe warunki dla podopiecznych, którzy nie są w stanie żyć na wolności lub chorują.

Fundacja Mondo Cane

Mondo Cane

Fundacja MONDO CANE angażuje się w akcje pomocy schroniskom i pojedyńczym zwierzętom, organizowane przez osoby prywatne i organizacje. Wspomagają akcje sterylizacji i kastracji oraz prowadzą sieć domów tymczasowych. Prowadzą również szkolenia dla samorządów, policji i innych służb miejskich lub gminnych, których celem jest właściwe stosowanie przez nich przepisów prawa dotyczącego ochrony zwierząt. Ich nazwa to jednocześnie tytuł wstrząsającego filmu o złych ludziach. Określenia „pieski świat” - mondo cane używa się wtedy gdy chce się powiedzieć, że istnieje zło i nieszczęście. Od początku ich istnienia chcą zmienić znaczenie tego wyrażenia.

❤️ Nasza akcje charytatywne

  • Akcja 1 (02.11-08.11): Przekazujemy 100% wartości sprzedaży netto wybranych zabawek oraz snacków Fundacji Kocia Dolina
  • Akcja 2 (09.11-15.11): Przekazujemy 20% dochodu ze sprzedaży produktów marki zoolove Fundacji Pod Psią Gwiazdą
  • Akcja 3 (30.11-20.12): Przekazujemy 4 zł od każdego zamówienia za zakup produktów z jarmarku świątecznego Fundacji Kotella oraz Mondo Cane

Zooplus pomaga zwierzętom w potrzebie

Zooplus pomaga zwierzętom w potrzebie