10% zniżki na preperaty antystresowe!

Zdobądź zniżkę na produkty antystresowe dla pupila!

Zbliża się Sylwester - dla nas okazja do świętowania, jednak dla naszych pupili to często okres stresu. Jeśli Twój zwierzak o północy chowa się po kątach i odczuwa strach, przychodzimy z pomocą. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty antystresowe, takie jak dyfuzory i rozpylacze z feromonem uspokajającym, a także obroże o działaniu relaksującym.

Tylko teraz do 30.12.2023 roku oferujemy 10% zniżki na poniższe preparaty.

Feliway

Feliway

FELIWAY to światowy lider w dziedzinie produkcji feromonów dla kotów, których skuteczność została potwierdzona ponad 25 badaniami klinicznymi. Produkty tej marki szybko, prosto i pozytywnie wpływają na zachowanie kota w stresujących sytuacjach, zapewniając harmonijne życie człowieka i kota.

Felisept

Felisept

Produkty FELISEPT bazują na naturalnym ekstrakcie z kocimiętki, która wraz z nepetalaktonem w naturalny sposób pozytywnie wpływa na zachowanie kota w stresujących sytuacjach.

beaphar

beaphar

Preparaty marki beaphar zawierają rozpoznawane przez psy i koty feromony, które – jak klinicznie udowodniono – wywołują u nich uczucie spokoju oraz pomagają zapobiegać niepożądanym zachowaniom. Pomóż swojemu pupilowi uwolnić się od stresu!

Adaptil

Adaptil

Produkty dla psa marki ADAPTIL bazują na feromonach, które znacznie poprawiają samopoczucie czworonoga, pomagają mu zachować spokój w stresujących sytuacjach i radzić sobie z wieloma wyzwaniami w psim życiu.

ThunderShirt®

ThunderShirt®

Antystresowa kamizelka ThunderShirt® została opracowana w taki sposób, żeby wspierać Twojego psa w stresujących sytuacjach. To swego rodzaju koszulka, którą możesz założyć swojemu psu jak kamizelkę. Ubranko delikatnie, stale uciska ciało psa, co może pomóc Twojemu pupilowi uspokoić się – na przykład podczas wizyty u lekarza weterynarii, w samochodzie lub w trakcie pokazu sztucznych ogni.