Akcesoria dla psa

Akcesoria dla psa

Smycze, obroże i szelki

Warto zwrócić uwagę na różnorodność smyczy i dopasować swój wybór do własnego sposobu używania: flexi automatyczne smycze, taśmowe smycze, skórzane smycze, rowerowe smycze i odblaskowe smycze. Mniejsze obciążenie na szyję psa gwarantują szelki dla psa. Ponadto w naszej ofercie mamy obroże skórzane, obroże taśmowe, obroże antyszczekowe, obroże odblaskowe, zawieszki identyfikacyjne, kagańce dla psa, akcesoria treningowe i myśliwskie oraz komplety smyczy i obróżek oraz akcesoria odblaskowe.

Zabawki i trening psa

Dobrze jest urozmaicać swojemu psu codzienną zabawę, dlatego oferujemy szeroką gamę kongów dla psa, piłek, sznurków, kółek, wodnych zabawek czy zabawek z piszczałką, również dla szczeniaków, które animują Twojego psa do ciągłej zabawy. Są też zabawki na inteligencję, które pobudzą Twojego psa do aktywności umysłowej. Przy dużej aktywności fizycznej Twojego psa warto również zainteresować się uprawianiem sportów. Ułożyć własny tor przeszkód, dzięki zestawom Agility, nauczyć swojego psa łapać Frisbee i przynosić akcesoria do aportowania. Szkoląc swojego psa czy trenując, przydatne okazać może się używanie gwizdka i klikera na psa. Dodatkowo w ofercie są dostępne specjalne rowerowe i joggingowe akcesoria dla psa. Oprócz zwykłych zabawek w ofercie zooplus znajdują się zabawki znanych marek, takich jak: Trixie, Hunteri Karlie.

Legowiska dla psa

Najważniejszy jest sen. Niezależnie od wieku, rasy czy wielkości psa, wszystkie muszą odpoczywać, aby nabrać sił na kolejny dzień pełen przygód. Dobrze jest dostosować legowisko do rozmiarów psa. Odpowiednio znajdziesz legowiska dla dużych psów, dla średnich psów oraz dla małych psów. Możesz też dostosować legowisko do potrzeb swojego psa. Psy starsze i ze schorzeniami stawów powinny korzystać z łóżek ortopedycznych. Dla rozrabiaków, którzy często przychodzą ufajdani po uszy ze spaceru, polecamy łatwe w utrzymaniu legowiska higieniczne. Termiczne legowiska dopasowują się do temperatury lub schładzają przegrzane ciało psa i nie narażają go na przegrzanie. Oprócz tego Twój pies może odpocząć na różnego rodzaju materacach dla psa, poduszkach dla psa, wtulić się w koce dla psa, czy ukryć się w koszach dla psa i budkach dla psa.

Klatki i transportery dla psa

Dzięki specjalnym klatkom transportowym lub torbom transportowym możliwy jest transport psa w bezpieczny sposób. Składane transportery są przy tym bardzo kompaktowe. Podczas przewożenia psa w aucie niezbędnymi akcesoriami samochodowymi dla psa będą maty samochodowe, pasy i szelki samochodowe, kratki samochodowe, miski podróżne oraz rampy wraz z wentylacją. Posiadamy również akcesoria dla psa, które ułatwią transport lotniczy.

Pielęgnacja i maszynki do strzyżenia psa

Twój pies także pod tym względem powinien być zadbany. Czasami wymaga to trochę więcej pracy, ale i Ty i Twój pies będziecie czuli się lepiej, po tym, jak zadbacie odpowiednio o jego sierść, używając maszynek do strzyżenia, FURminatorów, szczotek i trymerów. Szampony, przy odpowiednim dopasowaniu do sierści Twojego psa, mogą przynieść fenomenalne efekty, a te efekty wzmocnić możesz, używając specjalnych sprayów. W kompleksowej pielęgnacji pomogą również środki do pielęgnacji oczu i uszu, pielęgnacji zębów czy pielęgnacji łap. A gdyby Twój pies potrzebował się szybko osuszyć, mamy też w ofercie ręczniki. Pielęgnacja to także ochrona przeciwpchelna i przeciw kleszczom oraz odpowiednie worki na odchody, maty do nauki czystości, odkurzacze i akcesoria do sprzątania. Pamiętaj, żeby być przygotowanym na każdą sytuację i zaopatrz się w apteczkę domową.

Miski i poidełka dla psa

Rozwiązania, aby podawać psu karmę i wodę istnieją różne, można je podawać klasycznie w: misce plastikowej, misce metalowej czy misce ceramicznej. Są też nowoczesne sposoby podawania karmy i wody: automatyczne poidełka czy automaty na karmę. Dodatkowo w zooplus możesz znaleźć akcesoria do misek, takie jak stojaki na miski, podkładki oraz akcesoria do porcjowania i przechowywania karmy: łyżki, pokrywki, pojemniki na karmę.

Inteligentne akcesoria

Technologia stała się integralną częścią naszego życia. Akcesoria stają się coraz inteligentniejsze, a dzięki swoim praktycznym funkcjom inspirują coraz większą ilość użytkowników. Coraz więcej inteligentnych akcesoriów jest opracowywanych dla psów. Odkryj interaktywne zabawki, drzwiczki z czytnikami mikrochipów, automaty na karmę i wiele innych akcesoriów dla Twojego psa.

Ubranka dla psa

Twój pies nie musi się już martwić, że gdy będzie zimno czy będzie straszna ulewa, będzie mu za zimno, aby wyjść na zewnątrz. W zooplus, dostaniesz odpowiednie ubranka dla psa i przyodziejesz go w buty dla psa, gdyby miał problem z łapkami. Ale pamiętaj, że nie tylko w zimie czy w brzydką pogodę przydadzą się akcesoria dla psa z tej grupy, znajdziesz tu również zawieszki do obroży, które pomogą szybko zidentyfikować Twojego psa, gdyby się zgubił. Możesz również sprawić, że Twój pies będzie widoczny dla kierowców, zaopatrując go w akcesoria odblaskowe.

Buda dla psa

Przy wyborze budy dla psa ważny jest jej rozmiar — czy jest dla małych psów, dla średnich psów, dla dużych psów czy dla bardzo dużych psów. Nie bez znaczenia jest też forma budy: może być z dwuspadowym dachem, z płaskim dachem lub z przedsionkiem. Aby uszczelnić budę przed zimą, warto sprawdzić specjalne izolacje do budy. Jeśli jednak pies musi zostać w domu, a nie powinien być w stanie wejść do każdego pomieszczenia, polecamy bramki ograniczające, ocieplane klatki domowe czy drzwiczki, aby pozwolić swojemu pupilowi bez otwierania drzwi opuszczać czy wchodzić do pewnych pomieszczeń, tudzież miejsc.


Sprawdź również naszą szeroką ofertę akcesoriów dla kota i spraw swojemu kotu przyjemność.

Akcesoria dla psa przydatne podczas spacerów

Wychodząc z psem na spacer, niezbędne jest, aby mieć odpowiednią smycz, która dostosuje się do Twojego tempa oraz do rozmiarów i aktywności Twojego psa. Internetowy sklep zoologiczny zooplus, oferuje szeroki wybór różnych smyczy: poczynając od automatycznych smyczy flexi i smyczy taśmowych, kończąc na specjalnych skórzanych smyczach, rowerowych smyczach czy akcesoriach dla psa do myślistwa i treningu. Oczywiście w zooplus znajdziesz również pasujące obroże i całe komplety: smycz i obroża oraz akcesoria, smycze i obroże odblaskowe, które sprawią, że Twój pies będzie dobrze widoczny w ciemnościach. Gdyby jednak Twój przyjaciel się zgubił, zawieszki identyfikacyjne pomogą mu, szybko Cię odnaleźć. Szelki dla psa dadzą Ci większą kontrolę nad Twoim psem, nie obciążając go nadmiernie. Dla większego bezpieczeństwa dostępne są również kagańce.

Akcesoria dla psa to czysta przyjemność i sposób na aktywne spędzanie czasu

Dzięki dużej różnorodności zabawek dostępnych w zooplus Twój pies nigdy się nie znudzi. Zabawki mogą mieć różną funkcję, ale głównym ich zadaniem jest zajęcie Twojego pupila w przyjemny sposób. Przekonaj się, jaka czynność sprawia Twojemu pupilowi największą przyjemność. Czy to kongi do gryzienia, czy piłki, za którymi Twój pies może biegać cały dzień, czy może sznurki i kółka, dzięki którym będziesz mógł siłować się z Twoim przyjacielem. Zabawki, które będą same zachęcać do dalszej zabawy to np. zabawki z piszczałką czy zabawki na inteligencję. Skupiając się na sporcie i szkoleniu swojego psa, spróbuj ułożyć specjalny tor za pomocą zestawów Agility, naucz go łapać Frisbee i aportować. Wyposażając się w specjalne akcesoria dla psa, możesz bez obaw wybrać się z nim na jogging, rower czy zwykły spacer. Sporym udogodnieniem pomagającym w nauce mogą być gwizdki i klikery na psa.

Akcesoria dla psa przydatne podczas podróży i przeprowadzek

Bez transportera czy klatki dla psa transport może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego warto wcześniej rozejrzeć się za właściwym dla Ciebie rozwiązaniem. Gdy jesteś często w drodze i chcesz mieć swojego pupila pod ręką, dobrze jest zaopatrzyć się w torbę transportową. Jeśli tylko czasem planujesz podróże, polecamy składane transportery, które potem łatwiej przechować do następnego wyjazdu. W zooplus znajdziesz również produkty dostosowane do transportu lotniczego czy akcesoria do samochodu, takie jak maty samochodowe, pasy i szelki samochodowe, kratki samochodowe czy miski podróżne. Rampy i wentylacja ułatwią Twojemu psu wejście do pojazdu i podróż w nim.

Akcesoria dla psa — pies w ogródku

Nie zawsze Twój pies może bez obaw biegać po całym ogródku, dlatego warto zagwarantować swojemu psu ciepłe suche miejsce, gdzie znajdzie schronienie przed słońcem czy deszczem. Budy występują w różnych rozmiarach dla każdego psa tzn.: dla małych psów, dla średnich psów, dla dużych psów, dla bardzo dużych psów. Zwróć uwagę również na wygląd budy: może być z dwuspadowym dachem, z płaskim dachem lub z przedsionkiem. Możesz kupić od razu ocieplaną budę lub zaopatrzyć się w izolację do budy. Aby Twój pies poruszał się po domu jak należy, wyposaż się w klatki domowe, bramki ograniczające czy drzwiczki, aby zamknięte, niegdyś odrapane drzwi nie były przeszkodą.

Akcesoria dla psa do urozmaicenia podczas jedzenia

Miski i poidełka są klasycznym rozwiązaniem, które można usprawnić automatycznymi poidełkami lub automatami na karmę. Oczywiście miska nie jest równa misce, dlatego w zooplus możesz wybrać pomiędzy miską ceramiczną, miską podróżną, miska plastikową a miską metalową. Jeśli jesteś przywiązany do misek, mamy też szeroką ofertę akcesoriów do misek, takich jak stojaki na miski czy podkładki. W dawkowaniu i przechowywaniu karm i smakołyków dla psa pomogą Ci łyżki, pokrywki i pojemniki na karmę.

Akcesoria dla psa, które pomogą pielęgnować sierść i nie tylko

Pielęgnacja sierści to niełatwe zadanie. Trzeba w odpowiedni sposób o nią zadbać, uczesać szczotką, wystylizować trymerem czy użyć FURminatora, a czasami trzeba wziąć kwestię strzyżenia w swoje ręce. Aby sierść zachowała swój piękny kolor i lśniła jak należy, użyj specjalnych szamponów i sprayów. Żeby po kąpieli dom nie został ochlapany przez psa, oferujemy również specjalne ręczniki. Gdy po czesaniu czy strzyżeniu nie możesz odgrzebać się z tabunów sierści, polecamy nasze odkurzacze i akcesoria do sprzątania. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom jest arcyważna, gdy Twój pies przebywa na polu i lata po łąkach. Warto też pomyśleć o pozostawieniu porządku, gdy Twój pies musi załatwić swoje potrzeby fizjologiczne — zaopatrz się w worki na odchody. Nie zapominaj o pielęgnacji oczu i uszu, zębów i łap. Pamiętaj, że warto posiadać w domu i aucie apteczkę domową, by móc w razie nagłych wypadków szybko zareagować!

Akcesoria dla psa, na których Twój pies odpocznie

Oferujemy legowiska dla dużych psów, dla średnich psów i dla małych psów — w zooplus dla każdego psa znajdzie się odpowiednie. Odciążające stawy ortopedyczne legowiska są doskonałym rozwiązaniem dla schorowanych psów czy psów seniorów. Dla brudnych urwisów polecane są łatwe w czyszczeniu higieniczne, a dla zmarzluchów termiczne legowiska. Może Twój pies lubi inne formy odpoczynku i lepiej odnajduje się na materacach, wtula w poduszki dla psa i koce dla psa albo uwielbia zwijać się w kulkę w koszach dla psa czy budkach dla psa? Jeśli Twój pies najchętniej wyleguje się na werandzie, sprawdź nasze legowiska Outdoor.

Akcesoria dla psa, w które ubierzesz swojego psa, gdy jest zimno

Ubranka dla psa to nie tylko stylowy gadżet, to także ochrona dla wrażliwych łapek pod postacią butów dla psa, ochrona przed deszczem i mrozem w postaci ciepłych sweterków i przeciwdeszczowych płaszczyków, akcesoria odblaskowe, które zapewnią Twojemu pupilowi odpowiednią widoczność na drodze, a także zawieszki do obroży, które pomogą innym ludziom szybko Cię odnaleźć, gdyby Ciebie i pupila dopadła rozłąka.

Nie wiesz, jakie akcesoria wybrać dla Twojego psa?

Krótka lista naszych wskazówek na pewno ułatwi Ci wybór odpowiednich akcesoriów dla psa:

  • Rozmiar: dobierz akcesoria dla psa tak, aby pasowały do wielkości Twojego psa.
  • Materiał i wytrzymałość: zawsze sprawdzaj jakość i wykonanie akcesoriów dla psa, aby łatwo nie uległy zniszczeniu.
  • Bezpieczeństwo: wybierając akcesoria dla psa, ważne jest, aby były bezpieczne. Zwróć uwagę, żeby akcesoria, które wybierzesz dla swojego psa, nie były wykonane z toksycznych materiałów.
  • Dopasowane do ras: niektóre akcesoria dla psa są specjalnie dostosowane do poszczególnych ras psów, co może pomóc we właściwym wyborze produktu.