Akcesoria dla psa

Akcesoria dla psa

Smycze, obroże i szelki

Warto zwrócić uwagę na różnorodność smyczy i dopasować swój wybór do własnego sposobu używania: flexi automatyczne smycze, taśmowe smycze, skórzane smycze, rowerowe smycze i odblaskowe smycze. Mniejsze obciążenie na szyję psa gwarantują szelki dla psa. Ponadto w naszej ofercie mamy obroże skórzane, obroże taśmowe, obroże antyszczekowe, obroże odblaskowe, zawieszki identyfikacyjne, kagańce dla psa, akcesoria treningowe i myśliwskie oraz komplety smyczy i obróżek oraz akcesoria odblaskowe.

Zabawki i trening psa

Dobrze jest urozmaicać swojemu psu codzienną zabawę, dlatego oferujemy szeroką gamę kongów dla psa, piłek, sznurków, kółek, wodnych zabawek czy zabawek z piszczałką, również dla szczeniaków, które animują Twojego psa do ciągłej zabawy. Są też zabawki na inteligencję, które pobudzą Twojego psa do aktywności umysłowej. Przy dużej aktywności fizycznej Twojego psa warto również zainteresować się uprawianiem sportów. Ułożyć własny tor przeszkód, dzięki zestawom Agility, nauczyć swojego psa łapać Frisbee i przynosić akcesoria do aportowania. Szkoląc swojego psa czy trenując, przydatne okazać może się używanie gwizdka i klikera na psa. Dodatkowo w ofercie są dostępne specjalne rowerowe i joggingowe akcesoria dla psa. Oprócz zwykłych zabawek w ofercie zooplus znajdują się zabawki znanych marek, takich jak: Trixie, Hunteri Karlie.

Legowiska dla psa

Najważniejszy jest sen. Niezależnie od wieku, rasy czy wielkości psa, wszystkie muszą odpoczywać, aby nabrać sił na kolejny dzień pełen przygód. Dobrze jest dostosować legowisko do rozmiarów psa. Odpowiednio znajdziesz legowiska dla dużych psów, dla średnich psów oraz dla małych psów. Możesz też dostosować legowisko do potrzeb swojego psa. Psy starsze i ze schorzeniami stawów powinny korzystać z łóżek ortopedycznych. Dla rozrabiaków, którzy często przychodzą ufajdani po uszy ze spaceru, polecamy łatwe w utrzymaniu legowiska higieniczne. Termiczne legowiska dopasowują się do temperatury lub schładzają przegrzane ciało psa i nie narażają go na przegrzanie. Oprócz tego Twój pies może odpocząć na różnego rodzaju materacach dla psa, poduszkach dla psa, wtulić się w koce dla psa, czy ukryć się w koszach dla psa i budkach dla psa.

Klatki i transportery dla psa

Dzięki specjalnym klatkom transportowym lub torbom transportowym możliwy jest transport psa w bezpieczny sposób. Składane transportery są przy tym bardzo kompaktowe. Podczas przewożenia psa w aucie niezbędnymi akcesoriami samochodowymi dla psa będą maty samochodowe, pasy i szelki samochodowe, kratki samochodowe, miski podróżne oraz rampy wraz z wentylacją. Posiadamy również akcesoria dla psa, które ułatwią transport lotniczy.

Pielęgnacja i maszynki do strzyżenia psa

Twój pies także pod tym względem powinien być zadbany. Czasami wymaga to trochę więcej pracy, ale i Ty i Twój pies będziecie czuli się lepiej, po tym, jak zadbacie odpowiednio o jego sierść, używając maszynek do strzyżenia, FURminatorów, szczotek i trymerów. Szampony, przy odpowiednim dopasowaniu do sierści Twojego psa, mogą przynieść fenomenalne efekty, a te efekty wzmocnić możesz, używając specjalnych sprayów. W kompleksowej pielęgnacji pomogą również środki do pielęgnacji oczu i uszu, pielęgnacji zębów czy pielęgnacji łap. A gdyby Twój pies potrzebował się szybko osuszyć, mamy też w ofercie ręczniki. Pielęgnacja to także ochrona przeciwpchelna i przeciw kleszczom oraz odpowiednie worki na odchody, maty do nauki czystości, odkurzacze i akcesoria do sprzątania. Pamiętaj, żeby być przygotowanym na każdą sytuację i zaopatrz się w apteczkę domową.

Miski i poidełka dla psa

Rozwiązania, aby podawać psu karmę i wodę istnieją różne, można je podawać klasycznie w: misce plastikowej, misce metalowej czy misce ceramicznej. Są też nowoczesne sposoby podawania karmy i wody: automatyczne poidełka czy automaty na karmę. Dodatkowo w zooplus możesz znaleźć akcesoria do misek, takie jak stojaki na miski, podkładki oraz akcesoria do porcjowania i przechowywania karmy: łyżki, pokrywki, pojemniki na karmę.

Inteligentne akcesoria

Technologia stała się integralną częścią naszego życia. Akcesoria stają się coraz inteligentniejsze, a dzięki swoim praktycznym funkcjom inspirują coraz większą ilość użytkowników. Coraz więcej inteligentnych akcesoriów jest opracowywanych dla psów. Odkryj interaktywne zabawki, drzwiczki z czytnikami mikrochipów, automaty na karmę i wiele innych akcesoriów dla Twojego psa.

Ubranka dla psa

Twój pies nie musi się już martwić, że gdy będzie zimno czy będzie straszna ulewa, będzie mu za zimno, aby wyjść na zewnątrz. W zooplus, dostaniesz odpowiednie ubranka dla psa i przyodziejesz go w buty dla psa, gdyby miał problem z łapkami. Ale pamiętaj, że nie tylko w zimie czy w brzydką pogodę przydadzą się akcesoria dla psa z tej grupy, znajdziesz tu również zawieszki do obroży, które pomogą szybko zidentyfikować Twojego psa, gdyby się zgubił. Możesz również sprawić, że Twój pies będzie widoczny dla kierowców, zaopatrując go w akcesoria odblaskowe.

Buda dla psa

Przy wyborze budy dla psa ważny jest jej rozmiar — czy jest dla małych psów, dla średnich psów, dla dużych psów czy dla bardzo dużych psów. Nie bez znaczenia jest też forma budy: może być z dwuspadowym dachem, z płaskim dachem lub z przedsionkiem. Aby uszczelnić budę przed zimą, warto sprawdzić specjalne izolacje do budy. Jeśli jednak pies musi zostać w domu, a nie powinien być w stanie wejść do każdego pomieszczenia, polecamy bramki ograniczające, ocieplane klatki domowe czy drzwiczki, aby pozwolić swojemu pupilowi bez otwierania drzwi opuszczać czy wchodzić do pewnych pomieszczeń, tudzież miejsc.


Sprawdź również naszą szeroką ofertę akcesoriów dla kota i spraw swojemu kotu przyjemność.

 • Akcesoria dla psa przydatne podczas spacerów

 • Akcesoria dla psa to czysta przyjemność i sposób na aktywne spędzanie czasu

 • Akcesoria dla psa przydatne podczas podróży i przeprowadzek

 • Akcesoria dla psa — pies w ogródku

 • Akcesoria dla psa do urozmaicenia podczas jedzenia

 • Akcesoria dla psa, które pomogą pielęgnować sierść i nie tylko

 • Akcesoria dla psa, na których Twój pies odpocznie

 • Akcesoria dla psa, w które ubierzesz swojego psa, gdy jest zimno

 • Nie wiesz, jakie akcesoria wybrać dla Twojego psa?

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

 • Paczkomat®”
 • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

 • Appstore
 • Google Play