Cat's Best żwirek dla kota

Cat's Best Static Pages Brand Paid Middle Banner

Cat's Best żwirek dla kota

Cat's Best Static Pages Brand Paid Middle Banner

Cat's Best to pierwszy żwirek dla kota, który łączy w sobie naturę i zaawansowaną technologię. Opracowany i wyprodukowany przez JRS, niemieckiego światowego lidera w technologii pozyskiwania włókien roślinnych. Cat's Best zawdzięcza swoją wysoką wydajność technologicznie udoskonalonym aktywnym włóknom drzewnym, które błyskawicznie pochłaniają płyny i zapachy oraz zamykają je głęboko w środku. Ta technologia sprawia, że Cat's Best jest najbardziej wydajnym żwirkiem dla kotów - worek o pojemności 10 l wystarcza aż do 7 tygodni. Całkowicie naturalny i bez chemicznych dodatków. Pojedyncze bryłki można wyrzucać do toalety*.

* Należy stosować się do lokalnych przepisów

Równowaga i rozwój

W zgodzie z naturą

W porównaniu z tradycyjnymi żwirkami bentonitowymi, Cat's Best jest szczególnie przyjazny dla środowiska, ponieważ jest produktem o charakterze cyrkularnym - począwszy od wydobycia surowców, aż po ich utylizację.

Specjalne aktywne włókna drzewne Cat's Best produkowane są wyłącznie z certyfikowanych przez PEFC i FSC surowców wtórnych pochodzących z lokalnego przemysłu drzewnego - dla Cat's Best nie wycina się więc żadnych drzew!

ziemia

Łatwa utylizacja

Łatwa utylizacja

W porównaniu z konwencjonalnym, mineralnym żwirkiem dla kotów, żwirek Cat's Best po użyciu może być zwrócony do naturalnego obiegu materiałów na kilka przyjaznych dla środowiska i oszczędnych sposobów.

Żwirek dla kota Cat's Best jest w 100% biodegradowalny, może być kompostowany* lub podczas spalania generować cenną energię z surowców odnawialnych. Pojedyncze bryłki, które powstają podczas codziennej pielęgnacji kuwety, można nawet wyrzucić do domowej toalety.

Poznaj gamę produktów Cat's Best

Original

Original

Maksymalna chłonność, aktywne włókna drzewne błyskawicznie zatrzymują płyny i zapachy.

Smart Pellets

Smart Pellets

Nie przywiera do sierści i łap, dzięki czemu zauważalnie zmniejsza ilość żwirku wynoszonego poza kuwetę.

Sensitive

Sensitive

Z naturalnymi antybakteryjnymi kuleczkami wspomagającymi higienę w kuwecie.