Yoshi - Super-Mario gracz

Yoshi

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • O Yoshi
  • Ulubieńcy Yoshi
  • Lista życzeń Yoshi
  • Profil Yoshi
Yoshi 🎮

Yoshi 🎮

Cześć, jestem Yoshi i już od roku pracuję w zooplus jako Content Manager. Ponieważ naprawdę mam tu wiele do zarządzania, potrzebuję dobrej równowagi. Aby zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, uwielbiam gry wideo. Super Mario jest moją ulubioną, dlatego nazwano mnie imieniem zielonego dinozaura. Kiedy mama po pracy gra w gry, ja siadam tuż przed telewizorem i gonię wszystko, co się rusza. Moja siostra Minnie nie ma prawa mi wtedy przeszkadzać - tu wymagana jest pełna koncentracja.

Lubię uczyć się nowych sztuczek, dlatego jestem też bardzo dobry w aportowaniu - nauczyłem się tego od moich psich kolegów podczas spotkania zespołu. 

Yoshi w pracy

Yoshi testujePolowanie czas zacząć 🐈Wild freedom

Ze wszystkich suchych karm w zooplus, Wild Freedom po prostu smakuje mi najbardziej. Zawiera dużo smacznego mięsa mięśniowego i jest wyprodukowana bez zbóż i innych sztucznych dodatków. Mama zawsze bardzo zwraca uwagę na wysokiej jakości skład w mojej diecie!

Wypróbuj teraz
Yoshi testujeNajpierw myśl, potem zjedz 💡Zabawka dla kota

Zabawka dla kota Slo-Mo jest dla mnie sporą zagadką: Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że go rozgryzłem, przy następnej zabawie labirynt jest zupełnie inny! Dzięki 20 elementom w zestawie, nigdy się nie nudzę. Prędzej czy później zawsze znajduję wszystkie smakołyki!

Wypróbuj teraz

Czas wolny Yoshi