Minnie - łasuch

Minnie

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • O Minnie
  • Ulubieńcy Minnie
  • Lista życzeń Minnie
  • Profil Minnie
Minnie 🍪

Minnie 🍪

Cześć, mam na imię Minnie i od prawie roku pracuję jako content manager w zooplusie wraz z moim bratem Yoshim. Wbrew temu, co sugeruje moje imię, mam ogromny apetyt. Uwielbiam podjadać cały dzień, a potem kłaść się na kanapie, by uciąć sobie strawną drzemkę. Czasem męczy mnie też dość mocno, gdy trzeba cały czas podkradać bratu jedzenie.

Ale lubię też bawić się z Yoshi i razem wspieramy naszą mamę w jej pracy. Już nie mogę się doczekać kolejnej przerwy na lunch, bo praca sprawia, że człowiek jest głodny.

Minnie w pracy

Minnie testujePrzekąska z prawdziwą jagnięciną 🥩Wild freedom

Po moich ulubionych przekąskach, Wild Freedom Freeze-Dried Snacks Lamb Lung, naprawdę staję się tygrysem. Ze 100% jagnięciną, delikatnie liofilizowaną i bez denerwujących dodatków zbożowych, po prostu nie mogę się powstrzymać: chcę je wszystkie na raz! Na szczęście puszka jest zamykana...

Wypróbuj!
Minnie testujeAhoi z kociego drapaka Savoy 👋Drapak dla kota

Dlaczego mój drapak Savoy jest po prostu najlepszy? Z niego mam po prostu najlepszy widok na moje terytorium. Pieńki z sizalu są idealne do ostrzenia pazurów, a syntetyczny filc też świetnie czuje się pod moimi łapkami! Poduszki są odporne na plamy i można je prać w pralce! Czego chcieć więcej?

Wypróbuj!

Minnie w czasie wolnym