Harrie - smakosz

Poznajcie Harrie'go

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • O Harrie
  • Ulubieńcy Harrie'go
  • Lista życzeń Harrie'go
  • Profil Harrie'go
Harrie 🍣

Harrie 🍣

Cześć, jestem Harrie i od 5 lat pracuję w zooplusie jako social media manager. Jestem na bieżąco nie tylko z mediami społecznościowymi, ale także z trendami żywieniowymi. Kiedy wracam do domu po długim dniu hashtagów i DMów, moja mama wie dokładnie, czego potrzebuję. Gdy zamawia sushi, to dla mnie też jest dodatkowa porcja.

Mam też młodszego brata - Hugo. jest nowym kierownikiem sklepu w zooplusie i musi się jeszcze wiele nauczyć. Czasami myśli, że ja też pracuję jako trampolina. Ale poradzę sobie z tym dobrze jako starszy brat.

Harrie w pracy

HarrieCosma - przysmaki 🐟Cosma Snackies

Moja praca testera przekąsek naprawdę nie jest łatwa. Szczególnie z dużym wyborem Cosma Snackies! Na szczęście są one całkowicie pozbawione dodatków i dlatego mama od razu zamówiła je wszystkie. Jako samozwańczy smakosz, możecie mi uwierzyć, gdy powiem, że są to moje absolutnie ulubione przekąski!

Wypróbuj teraz
Testowanie Harrie'goAaaaaa - wszystko tu proszę 😸Concept for Life
Karma Concept for Life All Cats dzięki swoim składnikom ma wspierać zdrową skórę i zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego. Przede wszystkim, jak dla mnie, smakuje naprawdę dobrze! Ale chętnie pokażę Wam moje zęby, jeśli chcielibyście się przekonać!
Wypróbuj teraz

Harrie w czasie wolnym