Pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

Napis na zielonym tle "Podwajamy wszystkie przekazane zooPunkty na pomoc dla Turcji i Syrii" obok serca z flagą Turcji i Syrii

Niszczące skutki potężnych trzęsień ziemi w północnej Syrii i Turcji głęboko poruszyły nasze serca. Nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić przez co przechodzą teraz tysiące ludzi i zwierząt domowych, którzy stracili swoje domy i bliskich. Na terenach dotkniętych kataklizmem jest obecnie wiele organizacji zaangażowanych w pomoc ofiarom. Chcielibyśmy razem z Wami, naszymi lojalnymi klientami, wesprzeć te organizacje i przyczynić się do tak potrzebnej teraz pomocy.

Jak możesz pomóc:

Możesz przekazać swoje zooPunkty w marcu 2023 roku na rzecz organizacji charytatywnej, która pomaga ludziom i zwierzętom w potrzebie na terenach dotkniętych trzęsieniem ziemi.

W ten sposób zooplus pomaga:

zooplus podwoi wszystkie przekazane zooPunkty w okresie od 01.03. do 31.03.2023 r. Cała darowizna zostanie przeznaczona na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi.

Wykorzystaj swoje zooPunkty na szczytny cel i przekaż je teraz.

Organizacje, które wspieramy:

Humane Society International Europe
HSI pomaga zwierzętom rannym i poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi

Humane Society International's (HSI) udziela pomocy zwierzętom bezpośrednio na miejscu. Obejmuje to udzielanie pierwszej pomocy rannym zwierzętom, tworzenie terenowych klinik weterynaryjnych oraz dostarczanie niezbędnego pożywienia, wody i zaopatrzenia medycznego. Ponadto, dzięki wsparciu HSI, poszczególne organizacje mogą wysyłać weterynarzy i wynająć pojazdy do transportu materiałów weterynaryjnych i ratunkowych, aby bezpośrednio pomagać zwierzętom i ich właścicielom dotkniętym przez trzęsienie ziemi.

UNHCR
Kryzysowa pomoc humanitarna na obszarach dotkniętych trzęsieniem ziemi

UNHCR (UN Refugee Agency*) we współpracy z innymi agencjami ONZ pilnie udziela wsparcia zarówno uchodźcom, jak i społecznościom ich przyjmującym na obszarach poważnie dotkniętych niszczycielskimi trzęsieniami ziemi w Turcji i Syrii. Pomoc kryzysowa obejmuje m.in. dostarczanie koców, paczek żywnościowych, przyborów kuchennych, materacy i namiotów. Transport lotniczy i konwoje dostarczają niezbędne zaopatrzenie. Aby dotrzeć do północno-zachodniej Syrii, UNHCR transportuje również pilnie potrzebną pomoc za pośrednictwem konwojów transgranicznych z Turcji, gdzie rodziny walczą o przetrwanie po katastrofie, musząc spać pod gołym niebem przy bardzo niskich temperaturach.

Przekaż 25 zooPunktów
Przekaż 50 zooPunktów
Przekaż 100 zooPunktów
Przekaż 250 zooPunktów
Przekaż 500 zooPunktów

 *Wspieramy UNHCR poprzez naszego krajowego partnera w Niemczech, UNO-Flüchtlingshilfe.

Nasza obietnica jakości

Sprawdzona jakość
Od miłośników zwierząt dla miłośników zwierząt
Bogaty wybór - coś dla każdego

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • Paczkomat®”
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play