Razem wspieramy zwierzęta w potrzebie

Dziękujemy!

4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Chcielibyśmy, aby każdy zwierzak miał ciepły dom, cieszył się opieką i uwagą kochającej rodziny. Ten dzień to świetna okazja do pomocy potrzebującym zwierzętom i poprawy ich życia. Dzięki Wam przekazaliśmy 77 977,23 zł na cele charytatywne. Dziękujemy!


Organizacje, którym przekazaliśmy zooPunkty:

Fundacja Save Fundacja Save i wilkowe love :)

Od 11tu lat fundacja prowadzi monitoring populacji wilka w naszym kraju i edukuje Polaków, jak pokojowo współegzystować z tym zwierzęciem. Stara się przeciwdziałać ewentualnym konfliktom na linii ludzie-wilki, prowadzi zajęcia edukacyjne i badania naukowe, by lepiej poznać te niezwykłe zwierzęta.

Fundacja OTOP Stowarzyszenie OTOP i ptasi bohaterowie

OTOP od ponad 30 lat chroni dzikie ptaki i miejsca, w których żyją. Przyczynia się do poprawy sytuacji innych organizmów, siedlisk, a także klimatu. Pełni też funkcję tzw. organizacji strażniczej, reagując na negatywne działania wymierzone w środowisko i dbając o równowagę w ekosystemach.

Fundacja Primum Fundacja Primum i jeże w potrzebie

Fundacja działa od 2013 r, jej głównym celem jest niesienie  pomocy poszkodowanym zwierzętom, które trafiają do 2 ośrodków rehabilitacji dla dzikich zwierząt. Każdy z nich prowadzi telefon alarmowy, czynny przez całą dobę, co powoduje, że zasięg działania fundacji jest ogólnopolski,

Co warto wiedzieć o Światowym Dniu Zwierząt

Inne projekty, w których pomagamy zwierzętom

Zooplus pomaga zwierzętom w potrzebie

*Cena detaliczna sugerowana przez Producenta ** Warunki dostawy

333zooPunkty gratis!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Nie przegap spersonalizowanych ofert, rabatów i promocji!
Wybierz zwierzę

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play