Zwierzęce osobowości - którą z nich ma Twój kot?

Osobowości zwierząt domowych

Nie tylko my, ludzie, ale także nasze koty mają swoje własne osobowości. Twój pupil śpi cały dzień? A może uwielbia gonitwy lub zabawy? Niezależnie od tego, czy jest aktywny, jest diwą, czy czymś pomiędzy, mamy odpowiednie produkty dla każdej zwierzęcej osobowości. Dowiedz się, która karma najlepiej pasuje do Twojego zwierzaka i zamów odpowiednie akcesoria, aby podkreślić osobowość swojego czworonożnego przyjaciela!


Otrzymaj również podwójne zooPunkty przy zakupie wybranych marek!*


PetPersonalities_Gourmet_C_Grid_1000x1000_INT

Smakosz

Jedzenie jest ważną częścią naszego życia, a niektóre koty są prawdziwymi ekspertami! Wysoka zawartość mięsa, pyszny smak, tylko najlepsze składniki i oczywiście fantazyjna miska...czego więcej potrzeba kotom do szczęścia?

Cosma
Tiaki
ModernLiving_LP
NaturalParadise
PetPersonalities_CouchPotato_C_Grid_1000x1000_INT

Kanapowiec

Czy Twój kot jest prawdziwym kanapowcem? Czy to leżenie na kanapie, w łóżku, czy w innych miejscach - musi być wygodnie. Przebywanie w domu i delektowanie się domowym jedzeniem to jego ulubione zajęcie...jak dla wielu z nas ludzi!

Feringa
Rosie's Farm
ModernLiving_LP
Tiaki
PetPersonalities_TrendyDiva_C_Grid_1000x1000_INT

Diva

Niektóre koty są prawdziwymi modelami...i to widać! Potrzebują najlepszych kosmetyków, najmodniejszych obroży, szelek oraz oczywiście najmodniejszego jedzenia, dostosowanego do ich wszystkich potrzeb. Gdyby były ludźmi to z pewnością byłyby influencerami!

Concept_for_Life
Smilla
kooa
Tiaki
PetPersonalities_WildHunter_C_Grid_1000x1000_INT

Łowca

Czy kiedykolwiek myślałeś, że Twój kot przypomina swoich przodków? Niektóre koty są prawdziwymi łowcami! Podobnie jak dzikie zwierzęta, od których pochodzą, lubią polować...tylko tym razem prawdopodobnie polują na piłkę lub zabawkę.

Wild_Freedom
Purizon
NaturalParadise
ModernLiving_LP
PetPersonalities_FitFoodie_C_Grid_1000x1000_INT

Łasuch

Czy patrząc na swojego rozciągającego się kota, pomyślałeś, że byłby dobry w jodze? Czy ma zdrową dietę? Gdyby mógł mieć konto na Instagramie, byłoby ono poświęcone zdrowemu stylowi życia? Jeśli tak, to zapewne jest zdrowym łasuchem!

Greenwoods
NaturalParadise
ModernLiving_LP
Tiaki

Uwaga do oferty

*2x zooPunkty ważne do 31.10.2023 przy zakupie następujących marek (z wyłączeniem przysmaków i żwirków): Feringa, Rosie's Farm, Purizon, Wild Freedom, Greenwoods, Concept for Life, Smilla, Cosma, Lukullus, Wolf of Wilderness, Rebel Belle, Rocco, Briantos, TIAKI, Modern Living, Natural Paradise, Nomad Tales i kooa.