Karma dla psich seniorów

Royal Canin Senior - karma dla psów

Nie wszystkie psy mają taką samą długość życia; zależy ona od genetyki, stylu życia, rasy i wielkości. Dlatego wymagają one karmy dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb. Ponieważ proces starzenia się jest różny, każdy pies musi zostać uznany za seniora w innym momencie, w zależności od jego gabarytów.

Wybierz wagę swojego psa:

< 10 kg

< 10 kg

11 - 25 kg

11 - 25 kg

26+ kg

26+ kg

Dla wszystkich rozmiarów

Wszystkie rozmiary

Snacks

Przysmaki dla psów

Karma dla małych psów (<10 kg):

kleine Hunde

Średni czas życia małych psów (poniżej 10 kilogramów) wynosi około 12 lat. Specjalistyczna karma dla psów seniorów została opracowana w celu zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb żywieniowych oraz wspierania zdrowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i ogólnego dobrego samopoczucia. Skupiamy się na odpowiednich produktach dla długiego, szczęśliwego i zdrowego życia Twojego małego towarzysza.

Karma dla psów średniej wielkości (11 - 25 kg):

Karma dla psów średniej wielkości (11 - 25 kg):

Średniej wielkości psy, których średnia długość życia plasuje się pomiędzy ich mniejszymi i większymi odpowiednikami, zasługują na specjalnie dobraną karmę dla seniorów. Dostosowana do ich potrzeb, karma ta dostarcza precyzyjnych składników odżywczych, aby wspierać wrażliwość związaną z wiekiem. Dzięki temu Twój wierny towarzysz otrzymuje wysokiej jakości składniki odżywcze, których potrzebuje na swoje złote lata.

Karma dla dużych psów (26+ kg):

Karma dla dużych psów (26+ kg):

Większe psy o wadze powyżej 26 kg mają krótszą żywotność wynoszącą około siedmiu do ośmiu lat, z wcześniejszym początkiem procesu starzenia się niż ich mniejsi odpowiednicy i specyficzną wrażliwością związaną z wiekiem. Specjalistyczna dieta dla dużych, starszych psów została opracowana w celu rozwiązania tych problemów - zbilansowane połączenie składników odżywczych dla naturalnego starzenia się.

Karma dla seniorów każdej wielkości:

Karma dla seniorów każdej wielkości:

Tutaj znajdziesz karmę dla psów seniorów, która jest odpowiednia dla psów wszystkich rozmiarów od około piątego roku życia. Specjalnie opracowana karma dla psów seniorów zawiera zbilansowaną mieszankę składników odżywczych, które sprzyjają godnemu starzeniu się i optymalnemu zdrowiu psów każdej wielkości.

Wyjątkowo miękkie przekąski dla staruszków:

Wyjątkowo miękkie przekąski dla staruszków: