Warunki programu „Poleć nas znajomym”

Banner

Niniejsze warunki dotyczą programu „Poleć nas znajomym”. W przypadku niespełnienia poniższych postanowień zooplus zastrzega sobie prawo do odrzucenia kandydatury zaproszonej osoby lub do nieudzielenia nagrody za rekomendację.

1. Rejestracja

Po utworzeniu konta „Mój zooplus” i po zakończeniu procesu zamawiania w naszym sklepie internetowym (pomyślne zaksięgowanie płatności i realizacja dostawy) automatycznie otrzymasz prawo do udziału w programie zooplus „Poleć nas znajomym”. Proces nie wymaga żadnej skomplikowanej rejestracji ani weryfikacji – wystarczy wejść na stronę „Poleć nas znajomym” w „Mój zooplus”, aby móc podzielić się spersonalizowanym linkiem.

2. Do kogo mogę wysłać spersonalizowany link?

  • Do przyjaciół, znajomych z pracy, członków rodziny, którzy jeszcze nigdy nie złożyli zamówienia przez zooplus.
  • Do przyjaciół i członków rodziny, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie otrzymali od Ciebie ani od żadnej innej osoby spersonalizowanego linka.
  • Uwaga: wysłanie linka do siebie lub do jakiejkolwiek osoby z tym samym adresem dostawy jest niemożliwe.
  • Zaakceptowanie lub nagrodzenie rekomendacji bez użycia w tym celu spersonalizowanego linka „Poleć nas znajomym” są niemożliwe.

3. Co otrzyma zaproszona osoba?

Po poleceniu przez Ciebie sklepu zooplus osoba z polecenia otrzyma od Ciebie link z zaproszeniem, w którym znajdzie kupon powitalny „10% rabatu”.

4. A co Ty otrzymasz za pomyślną rekomendację?

W ramach podziękowania za polecenie oraz po zarejestrowaniu się przez zaproszoną osobę w sklepie zooplus i po złożeniu przez nią pierwszego zamówienia o wartości wynoszącej co najmniej 49 zł otrzymasz 250 punktów bonusowych do wykorzystania w naszym Sklepie z premiami. Punkty zostaną automatycznie dopisane do Twojego konta najwcześniej po 15 dniach od pomyślnego zakończenia procesu zamawiania przez osobę z polecenia (zaksięgowanie płatności i realizacja dostawy).

5. Ile poleceń możesz wysłać?

Możesz wysłać do 5 poleceń miesięcznie.

6. Zmiany warunków lub zakończenie Programu

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie lub do zakończenia Programu.